Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

w którym miejscu na silniku jest kod silnika?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie nurtuje mnie taka sprawa gdzie na silniku wybity jest kod? Na uszach głowicy nie ma. Żadne naklejki, ani vin nie wchodzą w grę. Tylko i wyłacznie odnalezienie kodu na silniku.

Opublikowano

po ściągnięciu osłony silnika plastikowej prawy dolny róg

Opublikowano
  • Autor

Ale gornej oslony czy dolnej?

Opublikowano

górnej przynajmniej u mnie tak jest

Opublikowano
  • Autor

No to ja wam powiem, że tam nie widziałem, ale przyjrzę się dokładniej.


niestety nie ma ;/

Opublikowano

w 2.8 jest tutaj http://zapodaj.net/65447b728d851.jpg.html a 2.4 jest blizniaczym silnikiem wiec powinno byc tak samo sprawdz u siebie :)

Opublikowano

no u mnie dokładnie w tym miejscu

Opublikowano
  • Autor

A no w tym miejscu może być... To miejsce jest zazwyczaj zabrudzone i nie widać. Chyba pójdę i sprawdzę :decayed:


Silnik moze i bliźniaczy, ale kody tam nie ma.
Opublikowano

Zobacz np. na tej aukcji http://allegro.pl/silnik-audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-8-t-aeb-i5024661225.html

silnik też 1.8T tyle że z B5

o a tu masz z B6 tak widać (przy osłonie od paska) że aż razi w oczy :)

http://allegro.pl/silnik-1-8-t-avj-audi-a4-b6-b7-kompletny-i5051602337.html

Edytowane przez michal_g84

Opublikowano

A no w tym miejscu może być... To miejsce jest zazwyczaj zabrudzone i nie widać. Chyba pójdę i sprawdzę :decayed:

Silnik moze i bliźniaczy, ale kody tam nie ma.

powinien tam byc,w ksiazce SAM NAPRAWIAM AUDI A4 tez jest wzmianka ze tam znajduje sie kod w V6-tkach ,drugie miejsce to biala nalepka z kodem kreskowym na rurze dolotowej przy przepustnicy jezeli jeszcze posiadasz ta naklejke

Opublikowano

jest jeszcze wlepka w bagażniku przy kole zapasowym, ale takie sprawdzanie jest obarczone pewnym błędem bo jeśli nie siedzi tam silnik który wyjechał z tym samochodem z fabryki to możesz się pomylić co do oznaczenia mimo że pojemność będzie ta sama, a rura dolotowa to element niemalże eksploatacyjny więc w ogóle bym na to nie patrzał

Opublikowano
  • Autor

Michal moze i razi w oczy ale to wcale nie o 1.8t chodzilo, a o 2.4. Numer byl ba bloku podany, a ze miejsce zardzewialo to nie wiele bylo widac.

Opublikowano

no właśnie dlatego mogłeś go nie widzieć, a co do pojemności to spójrz sobie na opis Twojego profilu, wg mnie to masz 1.8T i w sumie to się zastanawiałem czemu pisałeś w temacie 2.4

Opublikowano
  • Autor

To ze w profilu mam 1.8t to nie oznacza, ze nie moge szukac infobo 2.4 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.