Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koledzy Prosze o pomoc !Problem z rozrządem 1.9 tdi 1z


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z rozrządem Dziś kumpel w swoim passacie b4 wymieniał rozrząd robił to pierwszy raz i zadzwonił do mnie ze mu sie nie zgadza na znaki No to podjechałem szybko do niego i zaczeliśmy razem ustawiac ogólnie troche namieszał ale dało się ogarnąc

Złożyliśmy na znaki pasuje obróciliśmy rzecznie wałem nic nie blokuje jest oki Kumpel zaczoł odpalac a Tu lipa samochód nie odpala nic nie puka kreci normalnie i a nie odpala i nie wiem czego to może byc przyczyna :(

Co do znaku na kole zamachowym to mam wątpliwości bo kiedyś jak wymieniałem w 1.9 d to na kole było zero narysowane a tu zera nie mogłem nigdzie znalesc była tylko narysowana kreska nic więcej nie mogłem znaleśc z tą kreską też było ciężko bo słabo ją widac może tu coś jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc 0 i I po za tym na kole pasowym wału i na obudowie rozrządu powinny byc znaki OT. przestawienie o 1 zabek to lipa bedzie krecił ale odpali moze po 30s ciagłego krecenia jak napompuje paliwa w cylintry potem bedzie siwo z wydechu jask go odpalicie bo musi spalic to leżące w tłokach paliwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...