Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niespodzianka w postaci AVG


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano,

Dzisiaj nieźle się zdziwiłem kiedy przypadkowo zerknąłem na naklejkę w kole zapasowym.
Odkąd kupiłem samochód byłem święcie przekonany, że mam AFNa... okazuje się jednak, że poruszam się samochodem z silnikiem o oznaczeniu AVG.
Uczucia mam mieszane, bo męczy mnie sumienie - nakłamałem wszystkim, że mam AFNa i co gorsze nakłamałem w moim profilu :decayed::decayed::decayed:

Są jednak pozytywne strony tej niespodzianki, mam unowocześnionego afna ^_^
Czy zna ktoś jakieś miłe bonusy oprócz tego, że komputer pozwala na sprawdzenie kablem realnego przebiegu oraz wgranie softa i kilku różnic mechanicznych typu grucha od turbo i coś tam pomieszane w przewodach dolotowych?

Druga sprawa to wgrywanie tego softa. Kompletuję już graty pod większą moc, ale w międzyczasie dzięki możliwościom komputera mogę sobię wgrać jakiegoś fajnego gotowca prawda? Nie jestem zbyt doświadczony w tych sprawach, ale jestem w miarę kumaty, mój brat to dobry informatyk-programista i z pomocą ogarniętych ludzi z forum (a jest ich tutaj na prawdę dużo) może sobie poradzimy?
Jeżeli ktoś się na tym zna to bardzo proszę o pomoc i naświetlenie mi tematu. Będę dozgonnie wdzięczny i na pewno się odwdzięczę :hi:

P.S. jeżeli temat bardziej pasuje do działu z cziptjuningiem to bardzo proszę o poprawienie.

Edytowane przez Tyrath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zobacz pod maskę i sprawdź kod silnika. Może jeszcze inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...