Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uchwyt na telefon


enrike2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w swoim aucie uchwyt na telefon Nokia starego typu czy da się to jakoś ładnie zrobić na jakiś lepszy telefon i z zestawem głośno mówiącym czy może lepiej dac sobie spokój. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz radio z wejściem na zmieniarkę to lepiej wykorzystać ten sposób.

ja mam u siebie zarówno telefon N6230i jak i BT zrobiony z zestawu Jabra Bt 3030

1291366829.jpeg

Czyli, mam podłączone jednocześnie 2 telefony z dwoma różnymi numerami.

Zestaw Jabra pozwala mi na słuchanie muzyki z telefonu czy rozmowę bez dotykania telefonu.

Co ważne zawsze mogę sobie wziąć ze sobą odbiornik BT słuchając muzyki poza autem.

jedyny Minus... to konieczność ładowania co jakiś czas (3-4 dni), chyba że słucham 8 godzin muzyki to codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz moze jakas fotke z samochodu jak to wygląda i jak to polaczyles bylbym wdzieczny ;-) bo mam uchwyt na telefon a chcialbym zeby to chodzilo anie tylko bylo bo bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zdjęć nie mam. Ale tutaj nie ma co pokazywać.

RADIO cONCERTII, mam podłączoną zmieniarkę i wpiąłem się kablami od słuchawek w przewody zmieniarki poprzez przełącznik aby wyeliminować muzykę ze zmieniarki.

można to ominąć stosując adapter dostępny czy to na forum czy na allegro/ebay. wtedy nie trzeba aktywacji wejścia zmieniarki bo to załatwia właśnie ten adapter

W uchwycie siedzi nokia 6230i a w gniezdzie mini jack jabra.

do Jabry mam podłączony IPhone 4s z którego leci muzyka, lub rozmowa. W zależności od sytuacji.

myślę jednak nad zmianą na coś takiego

http://www.audiolinkshop.de/USB-SD-iPod-iPhone-AUX-Audi-8-Pol-Adapter-Auto-Hifi-Concert-chorus-concert1-concert2-concert3-navi-plus-bns-bns50-rns-e_1

ale wciąż są ważniejsze wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...