Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój Guinness

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić kolegom i koleżanką swoja b7-emke :)

Autko mam około 1,5 roku

1.9 Ten Dobrze Idze :grin:

2005 rok BKE bez DPF-a :wink:

Wyposażenie golas ;)

4-el.szyby

kilka poduszek

tempomat

kierownica multifunkcyjna

bluetooth

2x podlokietnik z przodu z uchwytem na tel.(nie wiem po co skoro jest bluetooth) :facepalm:

jakiś tam panel sterowania alarmem w drzwiach kierowcy(w sumie nie wiem jak to działa) :facepalm:

czujniki nie zapiętych pasów przód

pełen fis

Niestety nie wiem jak dodać zdjęcia :facepalm: proszę o pomoc

Dziekuje za pomoc z zdjęciami ale nadal nie mogę dodać zdjęć :facepalm: wyskakuje mi taki komunikat: Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum.

Więc dodałem tak :kwasny:

http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/2/album/1738968

http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/3/album/1738968

http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/4/album/1738968

http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/5/album/1738968

http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/1/album/1738968

http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/7/album/1738968

Co zostało zrobione:

wszystkie filtry i olej zmienione

Orginalny rozrząd

sprzęgiełko kompresora klimatyzacji

tarcze klocki przód tył

termostat jakis tam za 26 zł i ponad rok już jest :D miał być ori ale kupował brat i tak już zostało :wink:

emblematy out z klapy

diody oświetlające drążek zmiany biegów

oświetlenie ikon kubka i wizytownika

oklejona popielniczka i ramka zmiany biegów

dołożone oświetlenie przestrzeni na nogi przód tył

boczki z roletkami(kupiłem za 200 zł miały być "gołe" a po rozpakowaniu okazało się że są full lampki , klamki podświetlane :banan: )

listwy zewnętrzne s-line orginalne (260 zł z dostawą :jerk: )

gałka s-line

nakładki na pedały RS ;)

schowek pod fotelem kierowcy(pasażera czeka na swoją kolej)

osłona podszybia(muszę jeszcze dokupić na aku)

na założenie czekają klamki z lampkami na przednie drzwi(kupiłem jakoś rok temu ale nie ma czasu)

zmieniony panel radia(stary miał 3 przyciski trochę podrapane)

wymieniona taśma kierownicy i po pół roku i ta padła jestem na etapie poszukiwań nowej

na razie to tyle pozdrawiam :wink:

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Niestety nie wiem jak dodać zdjęcia :facepalm: proszę o pomoc

http://www.iv.pl/users.php?act=login-d

i wklejasz wygenerowany link w wiadomość


4-el.szyby

tempomat

kierownica multifunkcyjna

bluetooth

2x podlokietnik z przodu z uchwytem na tel.

panel sterowania alarmem w drzwiach kierowcy

pełen fis

nie taki zupełny golas są gorzej wyposażone

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana a cieszy;)

Wpadł prosto z ASO zderzak s-line :)

c50aad2bb91c6b835e7fcf8152eb6c53.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Od razu lepiej:-) zderzak s line robi robotę:-)

Opublikowano
  • Autor

Od razu lepiej:-) zderzak s line robi robotę:-)

Dziekuje;) teraz pozostało zmienić klapę bagaja i dyfuzor:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Przydałaby się jeszcze ramka do zderzaka s line, zerknij do mnie do tematu ,z rameczką wygląda jeszcze lepiej

Opublikowano
  • Autor

Przydałaby się jeszcze ramka do zderzaka s line, zerknij do mnie do tematu ,z rameczką wygląda jeszcze lepiej

Ramka ma być w środę bo zapomnieli;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spryskiwacze mgiełkowe podcięte:

f57d92f72490503640bd2a15df9d79f2.jpg

Został tylko montaż :) dzięki Rafał (rafi10612)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jako że nie było dzis pogody aby zamontować spryskiwacze to zamontowanłem ori. Podświetlenie łokcia :)

8048e66ca48b48a98b1f14c9abf2b935.jpg

5f7effb1e3a42c2ed09b715f5a432769.jpg

bd8d8ea25dc84cafe19803877c124c82.jpg

Szczerze myślałem , że swieci to trochę mocniej;) została mi jeszcze jedna dioda z podłokietnika i chce ją zamontować nad półką pod klimatronikiem:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No i wpadła brakującą cześć układanki :)

aae963027c6870a364e00cfe3056647b.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

I tak to ma wyglądać:-) pięknie:-)

Opublikowano
  • Autor

I tak to ma wyglądać:-) pięknie:-)

Dziekuje:) ale jeszcze długa droga przede mną;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dobra zmiana :D czekamy na więcej planowanych Pozdrawiam ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła dioda taka sama co w łokciu pod klimatronik;) nie jest jeszcze do końca tak jak ma być docelowo zamontowana :)

dae8baa0b70cb95b9f5b19b21608096e.jpg

Pozdrawiam Andrzej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.