Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JAK PODŁĄCZYĆ RADIO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam problem nabyłem nowe radyjko pioneerka DEH-2900MBP podłączyłem je działa ale jak wyciągne kluczyk ze stacyjki to śie nie wyłancza jak te stare orginalne blaupunkt WERKER i niewiem jak to zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje.

Opublikowano

Po co ma sie wylaczac jak domyslam sie ze i tak panel musisz zdjac...

Opublikowano
  • Autor

panelu nie ściągam jeżdze po okolicy a co chwile niechce mi się wyłanczać radia poprostu czasami jest wygodniej jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc

Opublikowano

Witam wszystkich mam problem nabyłem nowe radyjko pioneerka DEH-2900MBP podłączyłem je działa ale jak wyciągne kluczyk ze stacyjki to śie nie wyłancza jak te stare orginalne blaupunkt WERKER i niewiem jak to zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje.

Nie wiem czy pomogę ale w passacie B-5 miałem taki problem i tak to rozwiązałem.

Aby radio działało po włożeniu kluczyka do stacyjki i oczywiście nie gubiło ustawień rozepnij 2 kondony gumowe z przewodami czerwonym i żółtym.Podłącz odwrotnie tzn. zółty z czerwonym i czerwony z żółtym. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich mam problem nabyłem nowe radyjko pioneerka DEH-2900MBP podłączyłem je działa ale jak wyciągne kluczyk ze stacyjki to śie nie wyłancza jak te stare orginalne blaupunkt WERKER i niewiem jak to zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje.

Nie wiem czy pomogę ale w passacie B-5 miałem taki problem i tak to rozwiązałem.

Aby radio działało po włożeniu kluczyka do stacyjki i oczywiście nie gubiło ustawień rozepnij 2 kondony gumowe z przewodami czerwonym i żółtym.Podłącz odwrotnie tzn. zółty z czerwonym i czerwony z żółtym. Pozdrawiam

To jest sposob zeby radio po kazdym wlaczeniu nie restowalo ustawien.

Opublikowano

Miałem to samo i zrobiłem to w ten sposób że orginalny kabelek zasilający radjo odciąłem, a zasilanie podpiąłem do awaryjnych bo najbiżej (stały prądzik),oczywiście zawsze możesz podpiąć bezpośrednio z aku,ja nie miałem czasu i działa.

Opublikowano
  • Autor

dzięki sięza odpowiedz jutro zajrze i postaram to zrobić narazie trzymajcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.