Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw bose


bubson22

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce zamontowac bose do siebie a4 b7 avant seria harman. znalazlem taki zestaw

sprzedajacy zaproponowal cene 480zl z jego przesylka. co o tym myslicie?

http://allegro.pl/zestaw-bose-audi-a4-b6-b7-malysz-avant-kombi-wiazk-i5104950180.html

JESZCZE JEDNA AUKCJA a ten zestaw wporzadku wyglada? chodzi mi o jeden glosnic co ma membrane pogieta.

http://allegro.pl/bose-audi-a4-b6-b7-glosniki-instalacja-komplet-ava-i5097394105.html

Edytowane przez bubson22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw to starsza wersja z czarnym wzmacniaczem. Cena dobra ale żadna wielka okazja, za niewiele więcej można kupić nowszy ze srebrnym wzmacniaczem. Do tego brakuje tylnych głośników wysokotonowych i centralnego w deskę i połamane uchwyty. Jak to dokupisz to już cena będzie normalna więc rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw to starsza wersja z czarnym wzmacniaczem. Cena dobra ale żadna wielka okazja, za niewiele więcej można kupić nowszy ze srebrnym wzmacniaczem. Do tego brakuje tylnych głośników wysokotonowych i centralnego w deskę i połamane uchwyty. Jak to dokupisz to już cena będzie normalna więc rewelacji nie ma.

to jest jakas roznica miedzy srebrnym a czarnym zmacniaczem? centralny w deske tez sie wymienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centralny też się wymienia i wysokotonowe głośniczki w tylnych drzwiach. Co do różnicy to dokładnie nie wiem czy jest różnica w jakości dźwięku ale na pewno ten czarny nie obsługuje mikrofonu bose który jest w nowszych wersjach i podgłaśnia lub ścisza radio w zależności od hałasu w kabinie. Ponoć i tak tego nikt nie zakłada bo jest denerwujące ale w B7 fabrycznie na pewno było. Ale ten o który pytasz ma połamane uchwyty więc to będzie tez problem żeby je ponaprawiać. To naprawdę nie jest żadna okazja.. Jak będziesz chciał to będę miał do sprzedania srebrny wzmacniacz z B7 z subwooferem , wtyczką wzmacniacza i wiązka o długości około 3,5 m ale to dopiero za jakiś miesiąc jak założę bose do mojej b7. Mam 2 zestawy i jeden na pewno pójdzie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czarnych nigdy nie było w B7 więc nie będzie jak w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...