Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

powiedzcie czy moge na tym jeżdzić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dałem rade tylko tyle logów zrobić bo byłem sam,wypowiedzcie sie coś o nich

http://vaglog.pl/log_204770.html

http://vaglog.pl/log_204769.html

http://vaglog.pl/log_204768.html

Edytowane przez Leopold27

Opublikowano

dałem rade tylko tyle logów zrobić bo byłem sam,wypowiedzcie sie coś o nich

http://vaglog.pl/log_204770.html

http://vaglog.pl/log_204769.html

http://vaglog.pl/log_204768.html

standardowy , bardzo kiepski gotowiec z internetu ...

szkoda auta na takie wynalazki ...

Opublikowano
  • Autor

dałem rade tylko tyle logów zrobić bo byłem sam,wypowiedzcie sie coś o nich

http://vaglog.pl/log_204770.html

http://vaglog.pl/log_204769.html

http://vaglog.pl/log_204768.html

standardowy , bardzo kiepski gotowiec z internetu ...

szkoda auta na takie wynalazki ...

Dzięki kolego, całę szczęście że mam drugi sterownik z fabryką.

Opublikowano

dałem rade tylko tyle logów zrobić bo byłem sam,wypowiedzcie sie coś o nich

http://vaglog.pl/log_204770.html

http://vaglog.pl/log_204769.html

http://vaglog.pl/log_204768.html

standardowy , bardzo kiepski gotowiec z internetu ...

szkoda auta na takie wynalazki ...

Dzięki kolego, całę szczęście że mam drugi sterownik z fabryką.

odezwij sie na PW to coś uradzimy :wink:

Opublikowano
  • Autor

dałem rade tylko tyle logów zrobić bo byłem sam,wypowiedzcie sie coś o nich

http://vaglog.pl/log_204770.html

http://vaglog.pl/log_204769.html

http://vaglog.pl/log_204768.html

standardowy , bardzo kiepski gotowiec z internetu ...

szkoda auta na takie wynalazki ...

Dzięki kolego, całę szczęście że mam drugi sterownik z fabryką.

odezwij sie na PW to coś uradzimy :wink:

kolego niewiem czy jest sens bo pompa już niedomaga przy odpalaniu jak ciepły,sam niewiem co robić z tym.

dałem rade tylko tyle logów zrobić bo byłem sam,wypowiedzcie sie coś o nich

http://vaglog.pl/log_204770.html

http://vaglog.pl/log_204769.html

http://vaglog.pl/log_204768.html

może jeszcze ktoś zerknąć na to.czy można na tym jezdzić?

Opublikowano

Lepiej wsadź fabrykę, albo zrób soft o kogoś ogarniętego i w dobrej cenie. W moim podpisie masz taką np osobę.

Dlaczego nie ma sensu jeździć na takich softach:

- dużo większa możliwość problemów z geometrią(więcej paliwa, powietrza prawie tyle samo)

- możliwość uszkodzenia dwumasu(źle rozłożony Nm)

- przy okazji problemów z geometrią możliwość uszkodzenia turba

- nie dałeś innych grup, ale podejrzewam, że jeżeli ktoś z limiterami nie dał rady to również nie potrafi zoptymalizować spalania

Tak nawiasem mówiąc to ja przy agresywnej jeździe do 180km/h mam spalanie na poziomie 6,3 litra ON co dla mnie jest rewelacją(na sofcie od ciahciah). Na poprzednim sofcie zupełnie innej osoby wychodziło 0,5 l więcej :)

Opublikowano
  • Autor

Lepiej wsadź fabrykę, albo zrób soft o kogoś ogarniętego i w dobrej cenie. W moim podpisie masz taką np osobę.

Dlaczego nie ma sensu jeździć na takich softach:

- dużo większa możliwość problemów z geometrią(więcej paliwa, powietrza prawie tyle samo)

- możliwość uszkodzenia dwumasu(źle rozłożony Nm)

- przy okazji problemów z geometrią możliwość uszkodzenia turba

- nie dałeś innych grup, ale podejrzewam, że jeżeli ktoś z limiterami nie dał rady to również nie potrafi zoptymalizować spalania

Tak nawiasem mówiąc to ja przy agresywnej jeździe do 180km/h mam spalanie na poziomie 6,3 litra ON co dla mnie jest rewelacją(na sofcie od ciahciah). Na poprzednim sofcie zupełnie innej osoby wychodziło 0,5 l więcej :)

dzięki kolego teraz mam czarne na białym.

Edytowane przez Leopold27

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.