Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka 2.5 TDI Multitronic na manual


Simon509

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,piszę tego posta aby sie dowiedziec coś na temat przekładek z multitronicka na manual.

Ostatnio tydzień temu juz 2 raz padł mi sterownik skrzyni,z powodu nie tanich kosztów naprawy po raz 2 zdecydowałęm sie na przekłądke na maual u Pana z miejscowości Strachocice.

I teraz mam pytanie czy ktoś u tego Pana juz robił przekłądke i jak mu sie spisuje auto po przekładce.

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko kolego :hi: mogę cię uspokoić bo ja już prawie 2 lata śmigam Audi z 6 biegową manualną skrzynią z B7 i szczerze polecam tego czarodzieja, też miałem delikatne problemy z Multi i gdy dowiedziałem się ile wyniosą mnie naprawy odpuściłem po dosyć sporym czasie szukania takiego fachowca natrafiłem na właśnie tego Pana.

Swap trwał ok 2 tygodni ale wracałem do domu z takim rogalem że bajka :D warsztat wygląda super nie jest to kręcone w stodole, aut na placu z tymi skrzyniami było od groma które też były w kolejce ...


U mnie Audi znacznie mniej pali na od czasu przekładki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj jak poleci dwumasa + sprzęgło czy też będziesz miał takiego banana :wink: 220 tys to był kres dla mojej dwumasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2015 o 17:05, Simon509 napisał:

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,piszę tego posta aby sie dowiedziec coś na temat przekładek z multitronicka na manual.

Ostatnio tydzień temu juz 2 raz padł mi sterownik skrzyni,z powodu nie tanich kosztów naprawy po raz 2 zdecydowałęm sie na przekłądke na maual u Pana z miejscowości Strachocice.

I teraz mam pytanie czy ktoś u tego Pana juz robił przekłądke i jak mu sie spisuje auto po przekładce.

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuje.

Witam czy mógłbym prosić o kontakt do tego pana :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...