-
podgrzewanie jeden fotel parzy
widziałem gdzieś na forum posta z rozbiórkom fotela poszukaj
-
Prośba o wsad licznika 1,8t z kolorowym fisem
i jak tam zrobione ? już kiedyś przerabiałem ten temat
-
sprawdzenie vagiem ,wtryski turbina Rzeszów, Błażowa
mogę pomóc
-
cisnienie multitronica pomocy
Miałem kiedyś podobnie i okazało się ze czujnik pedału stopu się zepsuł i dlatego auto nie chciało samo ruszać. Spróbuj nacisnąć kilka razy hamulec przy ruszaniu lub niech ktoś zobacz z tyłu czy się świecom światła jak ruszaz
-
Dziwny dzwiek z przedniej osi
sprawdź przeguby wewnętrzne czy luzu nie mają
-
Modyfikacja lampki sufitowej pod lusterko fotochormatyczne
Dało by się odświeżyć zdjęcia ?
-
kodowanie wskazników
To sobie odepnij kable przy klockach i sprawdzaj na bieżąco zużycie
-
brak wtyczki vag a4 b6 2,5 tdi v6 kombi
Zrobić ci zdjęcia jak jest u mnie
-
Odpowietrzanie pompy VP44.
Wystarczy poszukać !!! kiedyś przy wymianie filtra paliwa nie chcący zapowietrzyłem pompę i w taki sposób ja od powierzyłem : - zaciskami ściśnij powrotny wąż przed i za przy filtrze paliwa - załóż długi wężyk około 1-1.5 na pompę vp44 przeciagnij go przez maskę żeby wąż szedł do góry - drugi koniec węzyka włóż do rury zwykłego odkurzacza i obwin taśmą zeby bylo szczelnie - zacznij odsysanie gdy paliwo dojdzie do końca wężyka wyłącz odkurzacz i poczekaj aż ścieknie na dół i tak z 5 razy aż już nie będziesz widział pęcheżyków powietrza tu masz link do wideo jak to mniej wiecej powinno wygladać 100% działa sam tak odpowietrzyłem i odpalił za 2 razem po tej operacji pozdrawiam daj znać czy ci sie udało
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
Jeśli przyuczenie nowego numeru vin nie zadziała poprostu to olej tez mam podobny błąd tylko w innym module
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
wchodzisz w adaptacje - channel 81 - new value i tam wpisujesz 00111 test i save powinno pomóc
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
w jakiej grupie masz ten bład zaraz pojde do swojego samochodu i sprawdze bo z pamieci ciezko
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
nie działała spryskiwacz reflektorów i szyby prowdopodobnie wina manetki spróbuj przyuczyć numer vin tego mogułu może pomoże
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
No a nie , widziałem już ten post, u mnie też nie widać na obudowie tych śladów jak wyciąć, a kiedyś widziałem ze ktoś wstawił link do pobrania z gotowym szablonem do wydrukowania
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
U mnie nie ma tego zarysu
oooprzemekooo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta