Treść opublikowana przez oooprzemekooo
-
podgrzewanie jeden fotel parzy
widziałem gdzieś na forum posta z rozbiórkom fotela poszukaj
-
Prośba o wsad licznika 1,8t z kolorowym fisem
i jak tam zrobione ? już kiedyś przerabiałem ten temat
-
sprawdzenie vagiem ,wtryski turbina Rzeszów, Błażowa
mogę pomóc
-
cisnienie multitronica pomocy
Miałem kiedyś podobnie i okazało się ze czujnik pedału stopu się zepsuł i dlatego auto nie chciało samo ruszać. Spróbuj nacisnąć kilka razy hamulec przy ruszaniu lub niech ktoś zobacz z tyłu czy się świecom światła jak ruszaz
-
Dziwny dzwiek z przedniej osi
sprawdź przeguby wewnętrzne czy luzu nie mają
-
Modyfikacja lampki sufitowej pod lusterko fotochormatyczne
Dało by się odświeżyć zdjęcia ?
-
kodowanie wskazników
To sobie odepnij kable przy klockach i sprawdzaj na bieżąco zużycie
-
brak wtyczki vag a4 b6 2,5 tdi v6 kombi
Zrobić ci zdjęcia jak jest u mnie
-
Odpowietrzanie pompy VP44.
Wystarczy poszukać !!! kiedyś przy wymianie filtra paliwa nie chcący zapowietrzyłem pompę i w taki sposób ja od powierzyłem : - zaciskami ściśnij powrotny wąż przed i za przy filtrze paliwa - załóż długi wężyk około 1-1.5 na pompę vp44 przeciagnij go przez maskę żeby wąż szedł do góry - drugi koniec węzyka włóż do rury zwykłego odkurzacza i obwin taśmą zeby bylo szczelnie - zacznij odsysanie gdy paliwo dojdzie do końca wężyka wyłącz odkurzacz i poczekaj aż ścieknie na dół i tak z 5 razy aż już nie będziesz widział pęcheżyków powietrza tu masz link do wideo jak to mniej wiecej powinno wygladać 100% działa sam tak odpowietrzyłem i odpalił za 2 razem po tej operacji pozdrawiam daj znać czy ci sie udało
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
Jeśli przyuczenie nowego numeru vin nie zadziała poprostu to olej tez mam podobny błąd tylko w innym module
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
wchodzisz w adaptacje - channel 81 - new value i tam wpisujesz 00111 test i save powinno pomóc
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
w jakiej grupie masz ten bład zaraz pojde do swojego samochodu i sprawdze bo z pamieci ciezko
-
Błędy prośba o rozszyfrowanie
nie działała spryskiwacz reflektorów i szyby prowdopodobnie wina manetki spróbuj przyuczyć numer vin tego mogułu może pomoże
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
No a nie , widziałem już ten post, u mnie też nie widać na obudowie tych śladów jak wyciąć, a kiedyś widziałem ze ktoś wstawił link do pobrania z gotowym szablonem do wydrukowania
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
U mnie nie ma tego zarysu
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam ma ktoś z was gotowy wzór jak wyciąć dziurę pod manetkę tempomatu ? Bo wiem że swego czasu była na forum a teraz jej nie mogę znaleść
-
Przekładka 2.5 TDI Multitronic na manual
Ile kosztuje taka przekladka bo też o tym myślę bo coś się zaczyna sypać multi
-
[b7] dziwny dzwiek przy skrecie w lewo
Tez mam to samo przy mocny skręcie w lewo szczególnie zjeżdżając z podjazdu, wzniesienia prawe kolo zachowuje się jak by skakało po asfalcie. Podejrzewam tuleje gumową na dolnym wachaczu i końcówkę drążka a może i nawet coś z przegubem może być nie tak. W tym tygodniu musze to sprawdzić bo teraz doszły jeszcze lekkie drgania kierownicy gdy ja puszcze wpada w wibracje i to przy małych prędkościach zaczyna już od 40 km/h jak byście coś wiedzieli piszcie ja też podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
-
Dziwny dźwięk przy skręcaniu
Sprawdź jaki masz płyn wspomagania powinien być zielony miałem podobny problem, ktoś wał czerwony gesty pompa stawiała takie opory ze aż kolo pasowe aluminiowe się wyrobiły na śrubach mocujących i odpadło. Musiałem wymienić pompę wspomagania. Albo to albo po prostu pompa ci się kończy.
-
A4 B6 2.5tdi dławienie przy dodaniu gazu
Raczej to nie pomapka paliwa bardziej bym stawiał na powietrze. Filtr powietrza, przepływomierz musisz zagladnać pod maskę i po sprawdzać te podstawowe opcje
-
Wymieniony rozrząd, słabszy motor!
Ja na twoim miejscu zainwestował bym te 200 zł w vaga jeszcze nie raz ci się przyda z byle glupotom jechać do mechanika szkoda kasy za każde podłączenie u mnie 50 zł A regulacja konta wtrysku łatwizna tylko potrzebna jest cierpliwość ciężko trafić w odpowiednią wartość milimetr w lewo czy prawo robi różnicę za pierwszym rażem zeszło mi z godzinkę za drugim trafiłem odrazu
-
Problem ze skręcaniem
Mam podobny problem przy skręcanie w lewo szczególnie gdy zjeżdżam z podjazdu odnoszę takie wrazenie jak by kolo przeskakiwalo po asfalcie. Zaglądałem tam wczoraj i wydaje mi się ze może to być spowodowane przez gumowe tuleje na na wachaczach
-
Wymieniony rozrząd, słabszy motor!
Obstawiał bym kat wtrysku. Miałem podobna sytuacje parę miesięcy do tylu. Wymieniałem rozrzad mechanik twierdził że ustawił wszystko pojechałem do drugiego potwierdził ze kat jest ok. Lecz gdy przyszły zimniejsze dni to musiałem długo kręcić żeby zapalił. W końcu kupiłem vaga i sam sprawdziłem okazało się 3.0 ATDC stanowczo za późny kat wtrysku przestawilem go sam i po problemie z odpalaniem i silnik teraz się wkreca przed regulacją silnik pracował cicho po przyspieszeniu silnik twardziej pracuje ale ma moc
-
Wymieniony rozrząd, słabszy motor!
Zapewne wymiana rozrządu była robiona na tak zwany mazak i nikt po wymianie nie ustawił kąta wtrysku. Jeśli posiadasz vaga sam możesz sprawdzić jaki jest obecnie kat wtrysku. Czy tylko takie objawy zauważyłeś po wymianie ? Czy przypadkiem gozej nie odpala na zimnym silniku po nocy ? Czy silnik pracuje ciszej ?
-
Kopci po odpalenu
Stawiał bym na świece mi też kopcil rano po odpaleniu po wymianie brak zadymienia tak czy siak jeśli masz je padnięte to pasowało by je wymienić Stawiał bym na świece mi też kopcil rano po odpaleniu po wymianie brak zadymienia tak czy siak jeśli masz je padnięte to pasowało by je wymienić