Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oooprzemekooo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oooprzemekooo

  1. widziałem gdzieś na forum posta z rozbiórkom fotela poszukaj
  2. i jak tam zrobione ? już kiedyś przerabiałem ten temat
  3. Miałem kiedyś podobnie i okazało się ze czujnik pedału stopu się zepsuł i dlatego auto nie chciało samo ruszać. Spróbuj nacisnąć kilka razy hamulec przy ruszaniu lub niech ktoś zobacz z tyłu czy się świecom światła jak ruszaz
  4. sprawdź przeguby wewnętrzne czy luzu nie mają
  5. Dało by się odświeżyć zdjęcia ?
  6. To sobie odepnij kable przy klockach i sprawdzaj na bieżąco zużycie
  7. Wystarczy poszukać !!! kiedyś przy wymianie filtra paliwa nie chcący zapowietrzyłem pompę i w taki sposób ja od powierzyłem : - zaciskami ściśnij powrotny wąż przed i za przy filtrze paliwa - załóż długi wężyk około 1-1.5 na pompę vp44 przeciagnij go przez maskę żeby wąż szedł do góry - drugi koniec węzyka włóż do rury zwykłego odkurzacza i obwin taśmą zeby bylo szczelnie - zacznij odsysanie gdy paliwo dojdzie do końca wężyka wyłącz odkurzacz i poczekaj aż ścieknie na dół i tak z 5 razy aż już nie będziesz widział pęcheżyków powietrza tu masz link do wideo jak to mniej wiecej powinno wygladać 100% działa sam tak odpowietrzyłem i odpalił za 2 razem po tej operacji pozdrawiam daj znać czy ci sie udało
  8. Jeśli przyuczenie nowego numeru vin nie zadziała poprostu to olej tez mam podobny błąd tylko w innym module
  9. wchodzisz w adaptacje - channel 81 - new value i tam wpisujesz 00111 test i save powinno pomóc
  10. w jakiej grupie masz ten bład zaraz pojde do swojego samochodu i sprawdze bo z pamieci ciezko
  11. nie działała spryskiwacz reflektorów i szyby prowdopodobnie wina manetki spróbuj przyuczyć numer vin tego mogułu może pomoże
  12. No a nie , widziałem już ten post, u mnie też nie widać na obudowie tych śladów jak wyciąć, a kiedyś widziałem ze ktoś wstawił link do pobrania z gotowym szablonem do wydrukowania
  13. Witam ma ktoś z was gotowy wzór jak wyciąć dziurę pod manetkę tempomatu ? Bo wiem że swego czasu była na forum a teraz jej nie mogę znaleść
  14. Ile kosztuje taka przekladka bo też o tym myślę bo coś się zaczyna sypać multi
  15. Tez mam to samo przy mocny skręcie w lewo szczególnie zjeżdżając z podjazdu, wzniesienia prawe kolo zachowuje się jak by skakało po asfalcie. Podejrzewam tuleje gumową na dolnym wachaczu i końcówkę drążka a może i nawet coś z przegubem może być nie tak. W tym tygodniu musze to sprawdzić bo teraz doszły jeszcze lekkie drgania kierownicy gdy ja puszcze wpada w wibracje i to przy małych prędkościach zaczyna już od 40 km/h jak byście coś wiedzieli piszcie ja też podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
  16. Sprawdź jaki masz płyn wspomagania powinien być zielony miałem podobny problem, ktoś wał czerwony gesty pompa stawiała takie opory ze aż kolo pasowe aluminiowe się wyrobiły na śrubach mocujących i odpadło. Musiałem wymienić pompę wspomagania. Albo to albo po prostu pompa ci się kończy.
  17. Raczej to nie pomapka paliwa bardziej bym stawiał na powietrze. Filtr powietrza, przepływomierz musisz zagladnać pod maskę i po sprawdzać te podstawowe opcje
  18. Ja na twoim miejscu zainwestował bym te 200 zł w vaga jeszcze nie raz ci się przyda z byle glupotom jechać do mechanika szkoda kasy za każde podłączenie u mnie 50 zł A regulacja konta wtrysku łatwizna tylko potrzebna jest cierpliwość ciężko trafić w odpowiednią wartość milimetr w lewo czy prawo robi różnicę za pierwszym rażem zeszło mi z godzinkę za drugim trafiłem odrazu
  19. Mam podobny problem przy skręcanie w lewo szczególnie gdy zjeżdżam z podjazdu odnoszę takie wrazenie jak by kolo przeskakiwalo po asfalcie. Zaglądałem tam wczoraj i wydaje mi się ze może to być spowodowane przez gumowe tuleje na na wachaczach
  20. Obstawiał bym kat wtrysku. Miałem podobna sytuacje parę miesięcy do tylu. Wymieniałem rozrzad mechanik twierdził że ustawił wszystko pojechałem do drugiego potwierdził ze kat jest ok. Lecz gdy przyszły zimniejsze dni to musiałem długo kręcić żeby zapalił. W końcu kupiłem vaga i sam sprawdziłem okazało się 3.0 ATDC stanowczo za późny kat wtrysku przestawilem go sam i po problemie z odpalaniem i silnik teraz się wkreca przed regulacją silnik pracował cicho po przyspieszeniu silnik twardziej pracuje ale ma moc
  21. Zapewne wymiana rozrządu była robiona na tak zwany mazak i nikt po wymianie nie ustawił kąta wtrysku. Jeśli posiadasz vaga sam możesz sprawdzić jaki jest obecnie kat wtrysku. Czy tylko takie objawy zauważyłeś po wymianie ? Czy przypadkiem gozej nie odpala na zimnym silniku po nocy ? Czy silnik pracuje ciszej ?
  22. oooprzemekooo odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Stawiał bym na świece mi też kopcil rano po odpaleniu po wymianie brak zadymienia tak czy siak jeśli masz je padnięte to pasowało by je wymienić Stawiał bym na świece mi też kopcil rano po odpaleniu po wymianie brak zadymienia tak czy siak jeśli masz je padnięte to pasowało by je wymienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.