Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

balonikb6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki kolego za szybką odpowiedz wszystko wyjaśnione
  2. Hejka koledzy, kilka dni temu jeden z pilotów w a4 b7 przestał zamykać i otwierać auto. Była próba kodowania vcds lecz niestety auto nie widzi kluczyka. Odpalić auto tym kluczem mogę ale nie zamyka. Gość który kodował stwierdził że padło coś w pilocie. Zakupiłem używkę o tych samych nr i muszę przełożyć elektronikę do mojej obudowy i tu moje pytanie. Czy immo zostaje mój? przekładam tylko płytkę od guzików?
  3. Przyczyną złego odpalania była zle ustawiona synchronizacja wałka rozrządu, teraz ustawione na -0,5do -0,7 i auto odpala idealnie odzyskało też ducha w dolnym zakresie obrotów. Wtryski sprawdzone, turbo ładnie się słucha. Pompa tandemowa sprawdzona. Świece wymienione na ori beru, klapa wyłączona w ecu. Teraz tylko lać i jezdzić TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
  4. Dzięki za odpowiedzi, jak na razie nie mam jak zrobić bo nie mam kompa ale coś ogarnę. Dziś byłem na wymianie oleju, mechanik podłączył kompa i wyskoczyły następujące błędy. PO671 cylinder 1 swiecs zarowa, PO672 2 swieca zarowa , P3102silnik klapy w kolektorze ssącym uszkodzony. Świece wykręcone i faktycznie dwie nie grzeją. Silnik klap w kolektorze, chodzi o EGR? Kolejna sprawa to sprawdzenie wtrysków 1,2i 4 cyl były wartosci dodatnie na 3 cyl ujemne. dokładnych wartości niestety nie pamiętam. uszkodzone wtryski lub wtrysk?
  5. Witam kolegów. Jakiś czas temu kupiłem Audi a4 b7 1.9 tdi BKE . Poprzedni właściciel przy wymianie rozrządu wymieni wałek i szklanki. Po zakupie zauważyłem że auto po nocy odpala i przeż 2,3 sekundy telepie jakby nie startował na wszystkie gary. Następne odpalenie chodzi idealnie. I tu moje pytanie, czy po zmianie wałka trzeba zrobić synchronizacje wałka rozrządu?
  6. balonikb6 odpowiedział(a) na Viktor0792 temat w Audi A4 B6
    Pozwolę sobie dodać coś od siebie, ponieważ kilka dni temu też czekała mnie wymiana palników, poprzedzona regeneracją odbłyśników soczewek. Po przeszukaniu forum, czytając tematy o palących się przetwornicach, mocniejszych palnikach, chińskich i oryginalnych. Postanowiłem nie kombinować i kupiłem ori osram xenarc 4300, szybki montaż i pięknie świecące xenony. po trzech dniach padła przetwornica:) oczywiście valeo 4piny. No cóż przetwornice wysłałem do regeneracji obie, bo skoro padła jedna to i przyjdzie kryska i na drugą. Reasumując, wymieniając palniki w naszych a4 b6 nawet na te bardzo oryginalne, trzeba liczyć się z uszkodzeniem leciwej już przetwornicy. Aż boje się pomyśleć co może się stać po włożeniu chińskiego palnika za kilkadziesiąt zł.
  7. fajne audi:) stary dobry AFN pod maską, miałem taki motor w passacie i bardzo milo go wspominam. Dekle do wiosny kup oryginalne będzie wyglądało jak bóg przykazał:)
  8. ciekawe czy pzu swoje auta flotowe naprawia na zamiennikach i maluje po stodołach. W tym roku przeszedłem do pzu za namową znajomego ubezpieczyciela i to był wielki błąd.
  9. znajac możliwości złodziei z PZU to wszystko policzą na zamiennikach. Niestety przerabiałem jakiś miesiąc temu szkodę parkingową. Uszkodzony zderzak tył zakwalifikowany do wymiany na zamiennik 244zł lampa tylna lewa do wymiany 88zł lewy tylny błotnik do malowania 240zl:) dziś na moje konto bankowe pzu przelało 735zł porażka!!!!
  10. jak Nawałka wystawi dwóch napastników to strzelą swoje i będzie luz jak zagra jednym napastnikiem to mecz będzie wyglądał jak druga połowa z Kazachstanem i Danią
  11. ja sprawdziłbym jeszcze mocowanie sanek do budy, z tego co wiem to śruby lubią się luzować
  12. KoJ@K u mnie jest to bez gumek jest ta nitowana guma. Na szczęście tylko się odkręciła osłona, guma w idealnym stanie. Skręciłem na klej i na razie klima śmiga.
  13. witam Panowie mam pytanie odnośnie sprzęgła zrywalnego właśnie mi się posypało/: jaki koszt wymiany tego u speca od klimy? robił ktoś może w ostatnim czasie?
  14. może rolka napinacza paska? ,łożysko na altku było sprawdzane?
  15. aku bankowo do wymiany, u mnie zużyty aku powodował błędy w sterowniku silnika, po wymianie czysto. Dla pewności skorzystałem ze sprawdzenia testerem w sklepie z akumulatorami, wynik negatywny przyspieszył decyzję o wymianie aku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.