-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Dzięki kolego za szybką odpowiedz wszystko wyjaśnione
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Hejka koledzy, kilka dni temu jeden z pilotów w a4 b7 przestał zamykać i otwierać auto. Była próba kodowania vcds lecz niestety auto nie widzi kluczyka. Odpalić auto tym kluczem mogę ale nie zamyka. Gość który kodował stwierdził że padło coś w pilocie. Zakupiłem używkę o tych samych nr i muszę przełożyć elektronikę do mojej obudowy i tu moje pytanie. Czy immo zostaje mój? przekładam tylko płytkę od guzików?
-
[B7 BKE] Telepanie po wymianie wałka
Przyczyną złego odpalania była zle ustawiona synchronizacja wałka rozrządu, teraz ustawione na -0,5do -0,7 i auto odpala idealnie odzyskało też ducha w dolnym zakresie obrotów. Wtryski sprawdzone, turbo ładnie się słucha. Pompa tandemowa sprawdzona. Świece wymienione na ori beru, klapa wyłączona w ecu. Teraz tylko lać i jezdzić TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
-
[B7 BKE] Telepanie po wymianie wałka
Dzięki za odpowiedzi, jak na razie nie mam jak zrobić bo nie mam kompa ale coś ogarnę. Dziś byłem na wymianie oleju, mechanik podłączył kompa i wyskoczyły następujące błędy. PO671 cylinder 1 swiecs zarowa, PO672 2 swieca zarowa , P3102silnik klapy w kolektorze ssącym uszkodzony. Świece wykręcone i faktycznie dwie nie grzeją. Silnik klap w kolektorze, chodzi o EGR? Kolejna sprawa to sprawdzenie wtrysków 1,2i 4 cyl były wartosci dodatnie na 3 cyl ujemne. dokładnych wartości niestety nie pamiętam. uszkodzone wtryski lub wtrysk?
-
[B7 BKE] Telepanie po wymianie wałka
Witam kolegów. Jakiś czas temu kupiłem Audi a4 b7 1.9 tdi BKE . Poprzedni właściciel przy wymianie rozrządu wymieni wałek i szklanki. Po zakupie zauważyłem że auto po nocy odpala i przeż 2,3 sekundy telepie jakby nie startował na wszystkie gary. Następne odpalenie chodzi idealnie. I tu moje pytanie, czy po zmianie wałka trzeba zrobić synchronizacje wałka rozrządu?
-
Kupno zarnikow
Pozwolę sobie dodać coś od siebie, ponieważ kilka dni temu też czekała mnie wymiana palników, poprzedzona regeneracją odbłyśników soczewek. Po przeszukaniu forum, czytając tematy o palących się przetwornicach, mocniejszych palnikach, chińskich i oryginalnych. Postanowiłem nie kombinować i kupiłem ori osram xenarc 4300, szybki montaż i pięknie świecące xenony. po trzech dniach padła przetwornica:) oczywiście valeo 4piny. No cóż przetwornice wysłałem do regeneracji obie, bo skoro padła jedna to i przyjdzie kryska i na drugą. Reasumując, wymieniając palniki w naszych a4 b6 nawet na te bardzo oryginalne, trzeba liczyć się z uszkodzeniem leciwej już przetwornicy. Aż boje się pomyśleć co może się stać po włożeniu chińskiego palnika za kilkadziesiąt zł.
-
Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant
fajne audi:) stary dobry AFN pod maską, miałem taki motor w passacie i bardzo milo go wspominam. Dekle do wiosny kup oryginalne będzie wyglądało jak bóg przykazał:)
-
KOLIZJA A4 B6 AVANT (2002r) POMOC W UZYSKANIU ZADOWALAJACEGO ODSZKODOWANIA
ciekawe czy pzu swoje auta flotowe naprawia na zamiennikach i maluje po stodołach. W tym roku przeszedłem do pzu za namową znajomego ubezpieczyciela i to był wielki błąd.
-
KOLIZJA A4 B6 AVANT (2002r) POMOC W UZYSKANIU ZADOWALAJACEGO ODSZKODOWANIA
znajac możliwości złodziei z PZU to wszystko policzą na zamiennikach. Niestety przerabiałem jakiś miesiąc temu szkodę parkingową. Uszkodzony zderzak tył zakwalifikowany do wymiany na zamiennik 244zł lampa tylna lewa do wymiany 88zł lewy tylny błotnik do malowania 240zl:) dziś na moje konto bankowe pzu przelało 735zł porażka!!!!
-
Piłka nożna
jak Nawałka wystawi dwóch napastników to strzelą swoje i będzie luz jak zagra jednym napastnikiem to mecz będzie wyglądał jak druga połowa z Kazachstanem i Danią
-
Głuche pukanie na nierównościach.
ja sprawdziłbym jeszcze mocowanie sanek do budy, z tego co wiem to śruby lubią się luzować
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
KoJ@K u mnie jest to bez gumek jest ta nitowana guma. Na szczęście tylko się odkręciła osłona, guma w idealnym stanie. Skręciłem na klej i na razie klima śmiga.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
witam Panowie mam pytanie odnośnie sprzęgła zrywalnego właśnie mi się posypało/: jaki koszt wymiany tego u speca od klimy? robił ktoś może w ostatnim czasie?
-
Problem z wiskozą ?
może rolka napinacza paska? ,łożysko na altku było sprawdzane?
-
napięcie akumulatora
aku bankowo do wymiany, u mnie zużyty aku powodował błędy w sterowniku silnika, po wymianie czysto. Dla pewności skorzystałem ze sprawdzenia testerem w sklepie z akumulatorami, wynik negatywny przyspieszył decyzję o wymianie aku
balonikb6
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta