Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy! Nagle nie wchodza biegi ...!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomocy !!! Jechalem przez miasto swoja Audi i raptem przestaly wchodzic biegi ,jakos dojechalem na parking .Po wyjscu z szoku zobaczylem ze nie ma 2 biegow ..wstecznego i 5 biegu ,a reszta biegow czyli 1,2,3,4 wchodza ale bardzo ciezko i nie sa na swojich miejscach to znaczy 1 jest na 3 biegu a 2ka jest na 4 biegu ---5 i wsteczny nie wchodza tylko slychac zgrzyt i i jakic dziwny dzwiek?.Jakos dojechalem do mechanika ktory mi powiedzial ze to prawdopodobnie wybierak ale czasu nie ma i zebym przyjechal kiedy indziej (w poniedzialek) :(.OK jade do domu wsiadlem ruszam 1ka 2ka i zonk 3ci bieg i 4ty bieg juz nie wchodza wybierak od biegow chodzi jak baletnica .....Zajechalem do garazu zobaczyc wybierak ...nic nie zauwazylem jest na miejscu nic nie odkrecone tak jak powinno byc.....????? Prosze o podpowiedz co sie stalo synchro poszlo czy cos innego i ile to roboty zeby zrobic samemu a jak nie to prosze podac koszt naprawy tego czegos.????!!!!!????

Opublikowano

to pewnie głupie i nijak sie ma do twojego problemu ale swego czasu przesunął mi się kiedyś gumowy dywanik pod pedały. nie zauwazylem tego i tez biegi przestały działać. w ogole bym o tym nie pomyslał. sprzegło nie dochodziło do końca i ni dało się zmienić biegu :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

to pewnie głupie i nijak sie ma do twojego problemu ale swego czasu przesunął mi się kiedyś gumowy dywanik pod pedały. nie zauwazylem tego i tez biegi przestały działać. w ogole bym o tym nie pomyslał. sprzegło nie dochodziło do końca i ni dało się zmienić biegu :grin:

Przerabialem to :grin::grin::grin: Nie mam pojecia co moze byc nigdy takiego motywu ani nie mialem ani nie slyszalem :kox: zeby ktos mial.Widac ze musi cos byc w srodku moze ktos ma link do przekroju skrzyni biegow .....!!?? :D:D:D:facepalm::facepalm::facepalm:

Odkrecilem wyberak od skrzyni i recznie probowalem wbic biegi jest atk samo :facepalm: tylko 1ka i 2ka....nic wiecej!!!!! :kwasny::kwasny::kwasny::kwasny:

Nikt nie ma pomysłów szkoda.....i wielka lipa...

Problem rozwiązany ;).Odp jest taka jak sam nie zrobisz to nikt tobie nie pomoże.....Podmawiam.

Problem rozwiązany są dwie śruby aluminiowe na bloku które trzymają wybierak jedna się odkrycia mniejsza, musiałem ściągnąć skrzynie rozpolowic i skręcić.wszystkie biegi znów wchodzą hehe ale mam nową więc ta jest mi nie potrzebna....

Problem rozwiązany są dwie śruby aluminiowe na bloku które trzymają wybierak jedna się odkrycia mniejsza, musiałem ściągnąć skrzynie rozpolowic i skręcić.wszystkie biegi znów wchodzą hehe ale mam nową więc ta jest mi nie potrzebna....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.