Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów audi a4 1.9 tdi awx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki. Podczas jazdy samochód mi zgasł i już go nie było można odpalić - vag nie pokazał zadnego błędu. Chcąc wjechać kawałek na rozruszniku do garazu po dodaniu gazu samochód odpalił ale po ok 3 min zgasł - vag po tym pokazał błąd :

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 038 906 019 CG

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 1366

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 60950

Additional Info: WAUZZZ8EZ1A051529 AUZ6Z0A0015775

1 Fault Found:

16685 - Cylinder 1 Misfire Detected

P0301 - 35-00 - -

Wymieniłem filtr paliwa, ku mojemu zdziwieniu stary był pusty. Po założeniu nowego auto odpaliłem na plaku chwile pochodzilo i zgasło. Chciałem zobaczyć ile jest paliwa w filrze i wyciągając zaworek regulacyjny wystrzelił mi czyli zebrało sie tam duże ciśnienie. Znowu auto odpaliłem na plaku i wypiałem przewód paliwa z powrotu to z paliwa leciało paliwo z powietrzem - paliwo było bardzo spienione. NIgdzie nie widać jakis nieszczelności na układzie paliwowym - węze nie są dziurawe i na połęczeniach też było sucho.
Dzisiaj zdjałem pokrywe zaworów wypiałem kabel z pierwszego pompowtrysku podoginałem blaszki i założyłem z powrotem. Założyłem pokrywe zaworów. Auto odpaliłem na plaku. Błąd teraz nie wyskakuj lecz samochód dalej chodził nie równo tak jakby na 3 cylindrach i po chwili znowu zgasł.
Zrobiłem logi .... zanim zdjałem pokrywe zaworów.

http://vaglog.pl/log_206573.html

http://vaglog.pl/log_206575.html

http://vaglog.pl/log_206574.html


oraz po zdjęciu pokrywy zaworów i podoginiania blaszek.

http://vaglog.pl/log_206572.html

http://vaglog.pl/log_206571.html

http://vaglog.pl/log_206570.html

Czy to winyy może być pompowtrysk czy raczej że się gdzieś układ zapowietrza ?

Proszę o pomoc.

Opublikowano

według logów to pompki są w opłakanym stanie .......problem tkwi według mnie w pompce 1, która daje zarówno złe paramentry w grupie 13 jak i 23 duży czas reakcji

z tym też pewnie jest zwiazny błąd silnika który wskazuje problem na 1 cylindrze

....nie sugeruj sie jednak moimi spostrzezeniami bo moge sie mylić.....

Edytowane przez dawidrybnik

Opublikowano
  • Autor

według logów to pompki są w opłakanym stanie .......problem tkwi według mnie w pompce 1, która daje zarówno złe paramentry w grupie 13 jak i 23 duży czas reakcji

z tym też pewnie jest zwiazny błąd silnika który wskazuje problem na 1 cylindrze

....nie sugeruj sie jednak moimi spostrzezeniami bo moge sie mylić.....

No a jakby układ sie zapowietrzał to jakie pompki by dawały parametry ? Też chyba by nie były realistyczne ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.