Skocz do zawartości
IGNOROWANY

filtr paliwa


maciek23ms

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,wymienialem filtr paliwa, po wymianie filtr wydaje dziwny dzwiek, tak jakby ssal cos, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie filtra paliwa słychać takie pogwizdywanie, popiskiwanie, jakby dźwięk przelewanej wody, dźwięk dobiega z okolicy tylnego prawego koła, czyli pompa paliwa lub filtr, czy ktoś spotkał się z takim problemem? Dźwięk jest dosyć głośny, słychać go głośno nawet wewnątrz i trochę irytuje, inni nie słyszą do momentu kiedy o tym nie powiem, ale ja tak.

Filtr paliwa był wymieniany z około 1,5 miesiąca temu i cały czas mam taki dźwięk. Wcześniej jeździłem jeszcze na oryginalnym filtrze paliwa który niby według ASO jest niewymienialny i serwis nie przewiduje wymiany w całym okresie serwisowania, co mnie zdziwiło.

Dziś spróbuję go odpowietrzyć przekręcając kluczyk na zapłonie i gaz w podłogę, ale po 1,5 miesiąca raczej powinien się sam odpowietrzyć, dajcie znać czy ktoś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, pytam mechanikow a oni ze tak ma byc, jak zlozylem oslone dzwiek mniej drazniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być? To czemu na fabrycznym byla cisza? :D nie trafia do mnie ten argument

Ostatnio gadałem z kumplem z ASO i mówił ze czasami jak się wkład filtru zawinie to może być taki dźwięk, myślicie że warto kupić inny filtr i sprawdzić? W sumie jak bym wiedział, że mi będzie tak poplumkiwać i pogwizdywać to bym w ogóle nie wymieniał filtra. Tym bardziej że nie czuję żadnej różnicy w jeździe.

Edytowane przez ShatyMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...