Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 1.8 T quattro ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój nowy nabytek ;)

a4 b7 1.8T quattro,pierwsza rej styczeń 2007 ;) przebieg 122tyś (ost wpis w ASO listopad 2014r 119tyś)

http://postimg.org/image/hiny8wrrf/

http://postimg.org/image/7ur5itqxb/

http://postimg.org/image/fd4um2z4v/

Opublikowano

Masz niebieskie granatowe wnętrze?

Opublikowano

Ale się kolego rozpisałeś... Daj jakieś lepsze fotki i opisz coś bo przecież... :decayed:

Opublikowano

Dobry silnik no i quattro , lekki chip i bedzie fajnie jeżdziło . Daj lepsze fotki .

Opublikowano
  • Autor

Masz niebieskie granatowe wnętrze?

No niestety tak ale może być.Zdjęcia dodam na dniach lepsze ;)

Auto przyprowadzone z CH.

Wyposażenie z tego co pamiętam:

4 el szyby

el. i podgrzewane lusterka

nawigacja BNS

tempomat

quattro

podgrzewane fotele przód

skórzana kierownica

zawieszenie 1ba

zmieniarka cd w schowku

klimatronic dwustrefowy

kolorowy Fis

spryskiwacze reflektorów

samościemniające się lusterko itd..

Edytowane przez davcio_ukf

Opublikowano

...i jeszcze kierownica multi i będzie ok. A ile zapłaciłeś jak nie tajemnica?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

...i jeszcze kierownica multi i będzie ok. A ile zapłaciłeś jak nie tajemnica?

myśle że na gotowo wyjdzie jakoś 30-31

No z wyposażenia jeszcze nagłośnienie concert,parkotronik tył ;) i pewnie jeszcze pare rzeczy co nie pamiętam ;P

Lepsze fotki wstawie w tygodniu ;)

Wstawić w przyszłości kierownice z multifunkcją i fotele sporty i będzie fajnie ;)

Nowe foto :

http://postimg.org/image/4lu0zz3q7/

http://postimg.org/image/c5vxqwvlf/

Nowe foteczki ;)

Nawet dopatrzyłem się że jest czujnik deszczu xD

http://postimg.org/image/p3f4a8oz7/

http://postimg.org/image/lfv54dq3n/

http://postimg.org/image/ncemy1sr5/

http://postimg.org/image/jhinb0mal/

http://postimg.org/image/l9gispwv1/

http://postimg.org/image/k5liohk9r/

http://postimg.org/image/uvxkclxp1/

http://postimg.org/image/5j3hk30op/

Edytowane przez davcio_ukf

Opublikowano

Masz niebieskie granatowe wnętrze?

No niestety tak ale może być.Zdjęcia dodam na dniach lepsze ;)

Jak to jest? Byłem święcie przekonany że w B7 wnętrze w maritime blue już nie występuje. To oryginał?

Ja też mam granat tyle że w B6 i powiem ci że jak szukałem fury to jak był granatowy środek to odrzucałem od razu. Dobrze że gość, od którego kupiłem nie napisał i na zdjęciach nie było widać, bo bym odpuścił auto w za***istym stanie technicznym.

Po czasie się przyzwyczaiłem, teraz nawet mi się podoba bardziej niż szary czy czarny środek, szczególnie że mi się z nadwoziem LZ5W ładnie komponuje. Jedynie co to części na allegro mało bo kolor niepopularny.

Edit: Dobra, pytanie było głupie bo widzę, że i kiera granat a takiej w b6 nie produkowali.

Edytowane przez borsukh

Opublikowano
  • Autor

Edit: Dobra, pytanie było głupie bo widzę, że i kiera granat a takiej w b6 nie produkowali.

tak tak orginał wnętrze, kiera i lewarek też granat ;) szkoda że fotele nie sporty ;) aczkolwiek nawet nie wiem czy występowały w granacie :D

Opublikowano

Edit: Dobra, pytanie było głupie bo widzę, że i kiera granat a takiej w b6 nie produkowali.

tak tak orginał wnętrze, kiera i lewarek też granat ;) szkoda że fotele nie sporty ;) aczkolwiek nawet nie wiem czy występowały w granacie :D

Występowały, widziałem kiedyś na allegro sztukę ze sportami w granacie. Ale to chyba większy biały kruk niż roleta elektryczna tylnej szyby.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i pierwsze plany zrealizowane:

Wymieniony rozrząd na oryginalny przy 131tkm ;)

Założona instalacja LPG u Pana Adama Rogowskiego,poniżej pare fotek z montażu LPG ;)

1. http://postimg.org/image/www27df17/

2. http://postimg.org/image/ig7p3vqlj/

3. http://postimg.org/image/lmq60rrv1/

4, http://postimg.org/image/prwsbsxhf/

5. http://postimg.org/image/euju3g5zt/


No i kolejne inwestycje ;)

Czas na następną wymianę oleju.

-olej motul 8110 x-cess 5w40

-oryginalny filtr oleju

-filtr powietrza knecht

-filtr przeciwpyłkowy węglowy knecht

-uszczelka pokrywy zaworów oryginał

-świece zapłonowe NKG

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/283/2862081_20150715_101624.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/283/2862080_20150715_101310.jpg

No i szybki przyciemnione a oto w skrócie efekt tego:

http://postimg.org/image/6mpg7db3x/

http://postimg.org/image/a6pzo8hbf/

http://postimg.org/image/3pwzvzaeb/

Edytowane przez davcio_ukf

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.