Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam wielką prośbę: bardzo proszę proszę o analizę logów. Auto użytkuję od 3 lat (A4 Avant, 1,9 TDI, 110 KM, 1999 rok). Wykonując logi poraz pierwszy dociągnąłem do 4200 obr./min (z duszą na ramieniu). Auto dzielnie zniosło ten test. Auto jeszcze ma oryginalny katalizator. W tym roku wymieniłem przepływomierz, zawór N75 i termostat (przez rok jeździłem na lekko niedogrzanym silniku). Bardzo proszę o opinię na temat mego autka.

Logi statyczne - grupa 03:

2bd8cf6779c7044a.jpg

Logi statyczne - grupa 04:

45ec503adfc6394a.jpg

Logi dynamiczne - grupa 03:

aac0cd0433852c75.jpg

Logi dynamiczne - grupa 08:

c0933e98e2281dcc.jpg

Logi dynamiczne - grupa 10:

fd34c09dc5245f50.jpg

Logi dynamiczne - grupa 11:

2cd0c7e96b064f54.jpg

Opublikowano

a gdzie 013 i 00 BS :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

to była moja pierwsza przygoda z VAG-iem. Nie mam doświadczenia. A czy z tych logów, które przedstawiłem można ocenić pracę silnika i ewentualne niedomagania? Mam wrażenie, że nie jest tak dynamiczny, jak powinien.

Pozdrawiam

Edmund[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 18:20_________________________________________________Panowie,

nikt nie podzieli się swoją wiedzą? Jeszcze raz proszę o opinie.

Edmund

Opublikowano

...

nikt nie podzieli się swoją wiedzą? Jeszcze raz proszę o opinie.

...

Witaj

Musisz uzbroić się w cierpliwość no i popraw te logi, tutaj masz dokładny opis jakie grupy mierzyć http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

Wyniki jak poniżej:

Następnie zamieszczamy logi w formacie .JPG na forum. By tego dokonać należy:

- otworzyć plik z logami w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym [np.: MS Excel];

- zaznaczyć myszką pola zapełnione cyferkami i literkami [tak, tak to nasze logi ];

- wybrać opcję Kopiuj [Edycja > Kopiuj albo po prostu CTRL+C];

- uruchomić program Paint [jest w każdym Windows'ie] i wybrać Wklej [Edycja > Wklej albo CTRL+V];

- zapisać do formatu JPEG [Plik > Zapisz jako].

Uzyskane pliki należy zamieścić na jednej ze stron zajmujących się darmowym hostingiem obrazków - http://imageshack.us bądź http://fotosik.pl.

Uzyskane w powyższy sposób linki wklejamy na forum.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie,

czekam cierpliwie. Nadal mam nadzieję, że ktoś zlituje się i przeanalizuje moje logi -BARDZO PROSZĘ.

Pozdrawiam - Edmund

Opublikowano

Edmund

Zeby analiza byla rzetelna i prowadzila do konstruktywanych wniosków zamiesc :

Statyczne

grupy normalnie: 000, 001, 003, 004, 007, 013

grupy Basic Settings: 000, 003, 004, 011

Dynamiczne

000, 003, 008, 010, 011

Pozdrawiam i powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Witam,

niestety, nie mogę wejść na grupę 000 i do Basic Settings. Myślę, że to jest ograniczenie bezpłatnej wersji programu.

Edmund

Opublikowano

Witam,

niestety, nie mogę wejść na grupę 000 i do Basic Settings. Myślę, że to jest ograniczenie bezpłatnej wersji programu.

Edmund

no to masz problem...skombinuj soft lub pozycz vaga od kogos co ma pełną wersje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A czy te logi wskazują na coś niepokojącego?

Edmund

Opublikowano

A czy te logi wskazują na coś niepokojącego?

Edmund

zacznij od wywalenia katalizatora ....

Opublikowano
  • Autor

Witam,

dzięki, też miałem takie podejrzenia. Będę musiał rozejrzeć się za nowym katalizatorem.

Pozdrawiam - Edmund

Opublikowano

Witam,

dzięki, też miałem takie podejrzenia. Będę musiał rozejrzeć się za nowym katalizatorem.

Pozdrawiam - Edmund

napisałem wywal a nie wymien .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.