Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z]Jak wyglada czujnik temp. zewnętrznej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem nie mogę znaleźć czujnika temperatury zewnętrznej, który podaje sygnał na licznik i do klimatronika. Wiem ze powinien być pomiędzy zderzakiem a chłodnicą ale go tam nie ma...

Temperatura w liczniku pokazuje się poprawnie tylko klimatronik zgłasza mi błąd 5.1 (to jego miganie do szału mnie doprowadza)

Proszę kogoś o fotę tego czujnika (G17) bo nie wiem jak on wygląda i czego właściwie szukać.

Pomogła by mi niewątpliwe informacja którędy idzie kabelek od czujnika do licznika...

Może jakieś pomysły gdzie jakiś wcześniejszy macher ukrył ten czujnik.

Opublikowano

kolego wiem ze montowano je tez w lusterkach ale nie wiem w ktorych rocznikach

Opublikowano

czujnik jest na uchwycie przed chłodnicą pod zderzakiem, a kabel łączy się tutaj pod tą czarną osłonką

912bba25f5f0e8eem.jpg

Opublikowano

w lusterkach to raczej włączniki termiczne ogrzewania lusterek były montowane :mysli: czujnik temperatury zewnętrznej tak jak wyżej napisano pomiędzy chłodnicami a zderzakiem :good:

Opublikowano
  • Autor

czujnik jest na uchwycie przed chłodnicą pod zderzakiem, a kabel łączy się tutaj pod tą czarną osłonką

912bba25f5f0e8eem.jpg

czyli że z tego miejsca co jest zaznaczone leci wiązka kabli do licznika i klimatronika?

czy ta wiązka leci pod pompą ABS i zbiorniczkiem do spryskiwaczy, czy też jest dopiero widoczna po zdemontowaniu lewego błotnika?

tak kombinuję bo jak nie mam czujnika przed chłodnicą a mam z niego odczyty to możę jakiś wcześniejszy macher umieścił go np w nadkolu...

Opublikowano

pod tą pokrywką są 4 kostki (u mnie) 3 okrągłe zielona, czerwona i beżowa i 1 czarna prostokątna i to jest złączka czujnika temperatury zewnętrznej zobacz gdzie prowadzi przewód i na końcu znajdziesz czujnik :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki mcm za chęć pomocy.

Tak jak napisałeś, mam pod tą pokrywą 4 kostki 2 zielone jedna beżowa i jedna prostokątna czarna. Cały szkopuł w tym ze ona jest luźna i nic nie jest do niej podłączone... :shocked:

więc jak to możliwe ze mam na fisie wskazania temperatury które są poprawne :mysli:

ktoś wcześniej nieźle namieszał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.