Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Audi a4 b5


ptysiek1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bardzo uciazliwy , otóz mialem 2 strzaly w filter powietrza , raz wyrwalo mikser skrecilem na silikonie wsyzstko dzialalo przez 2 miesiace , i dzisiejszego dnia jade sobie Audi daje po garach na PB zeby rozgrzac silnik i auto na pB szarplo , zgaslo odpalilem i jade dalej , na gazie nei ma mocy wgl lekkie szarpniecia pod pedałem gazu , i na gazie przy 3,5 tysioacach auto szarpło zgaslo ,

Powiedzcie co moglo byc przyczyna ze auto nie potrafi sie wkrecic na obroty powyzej 3,5-5 tys oibrotow , na PB I NA GAZIE SZARPNIE I ZGASNIE panowie pomoznie , dzisaj odrecilem przeplywke , klapka którea chodzi w przepływce chodzi ciezko namarowalem ja wd 40 chodzi lepiej , ale nie wiem cyz powinno calkiem luzno chodzic , Moze byc to winna przypływka zepsuta calkiem , Swiece mam , nowe , na kablach nie mam przebicia nic nie skacze po silnikku iskry, wszystk ookej , panoweui co to moze btyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to podłącz samochód pod komputer i zobacz błędy, kolega w passacie miał podobny problem jak był uszkodzony czujnik halla (G40).

Edytowane przez Cie5la
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieku za info jakakolwiek rada sie przyda , powiem tak pod kompa nie podlacze chociaz mam 1232413 mozliwosc , bo pewnien pan z Bosha ,podpiol emulator do obejscia immo , i nie podlaczyl złącza diagostycznego ,i nie wykrywa autka , w ramach gwarancji w poniedzialek jestem umówiony ,na naprawe i gratis podlaczenie pod kompa i bede wiedzial ale do tego czasu potrzebuje autko a jak widac nie ma czym jechac , jak opisywalem wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...