Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Help Kluczyk A4 B7


Grethic333

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) mam pytanie wiecie kto w Rzeszowie zrobi mi kluczyk do auta mianowicie, mój kluczyk z audi a4 b7 został zalany woda i się auto nie otwiera i zamyka z pilota w Rzeszowie gość powiedział ze trzeba cały kluczyk dorobić koszt 500zł nie można wymienić samej płytki i zakodować jej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grot też chciał dorabiać? I pewnie immo kodować. Ciekawe po co cały, na tych kluczach jest dobry zarobek, więc się bogacą. Ja Ci mogę zaadaptować sterowanie, tylko musi być sprawny, czyli albo naprawi się albo przerzuci elektronikę. :wink:

Dioda świeci? (pewnie nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grot też chciał dorabiać? I pewnie immo kodować. Ciekawe po co cały, na tych kluczach jest dobry zarobek, więc się bogacą. Ja Ci mogę zaadaptować sterowanie, tylko musi być sprawny, czyli albo naprawi się albo przerzuci elektronikę. :wink:

Dioda świeci? (pewnie nie)

Dioda nie świeci :/ myślałem kupić kluczyk i przeczuci płytkie i go zakodować go jak sie da na innej płytce

Klucz został cały zalany i i pewnie zrobiło zwarcie na płytce i padła,

auto bez płytki zapala itp bez problemu tylko centralny zamek mi nie działa denerwuje mnie wkładanie kluczyka w drzwi i zamykanie go czy otwieranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze myślisz, ogólnie drogie są te kluczyki, ale jak się dobrze poszuka to czasem za 150-200 zł się trafi, bo taniej nie widziałem. Jak będziesz miał gotowy (byle nie USA), to Ci go zakoduje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na ebay ;-) i bedzie taniej

Ja swjego czasu kupowalem w chinach do b5 kluczyk z bladem do przyciecia za smieszne pieniadze.

Grethic333 jeski chodzi o kodowanie pilota bo rozumiem ze z tym masz problem to mozesz to sobie sam zrobic. Napisz do mnie to podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...