Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuner radiowy MMI 3G + czy do 4g1035053E pasuje


dawidoswml

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Mam małe pytanie. Czy w MMI 3G + tuner radiowy o nr 4G1 035 053 E zamienia się na 4G1 035 053 J ??

Mój o nr 4G1 035 053 E po wypadku uległ zniszczeniu a mam do kupienia w dobrej cenie o takim numerze 4G1 035 053 J a nie wiem czy będzie pasował. Pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pasuje. Mmi odpala się i po chwili gaśnie. Podłączyłem tuner od MMI 2g i wszystko śmiga tylko nie ma głosu po lewej stronie. Potrzeba założyć chyba taki jak był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pasuje. Mmi odpala się i po chwili gaśnie. Podłączyłem tuner od MMI 2g i wszystko śmiga tylko nie ma głosu po lewej stronie. Potrzeba założyć chyba taki jak był.

Moze byc uwalona jednostka , podpinałes kompa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pasuje. Mmi odpala się i po chwili gaśnie. Podłączyłem tuner od MMI 2g i wszystko śmiga tylko nie ma głosu po lewej stronie. Potrzeba założyć chyba taki jak był.

Moze byc uwalona jednostka , podpinałes kompa ?

Podpinalem I brak komunikacji jest. Muszę szukać innego, najlepiej z takim samym nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak brak komunikacji to cos nie halo z magistarla MOST lub cos innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak brak komunikacji to cos nie halo z magistarla MOST lub cos innego .

Ale na tym tunerze od 2g wszystko działa, jest komunikacja. oddaje ten co kupiłem i muszę kupić drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy w tunerach chlodzenie jest caly czas nawet gdy radio jest wylaczone,zauwazylem ze u mnie wiatraczek caly czas chodzi....moze ktos to sprawdzic u siebie?dzieki

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...