Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż chce się chodzić do roboty żeby czas szybciej mijał :decayed:

Dokładnie :D ja mam drugie zmiany to mi dopiero leci :D
Opublikowano
  • Autor

Już czuję smak wódki między zębami :kox:

to umyj zęby :grin:

ps. obiecuję - nie będę Wam w BT dopierdalał

a własnie - a gdzie mój ulubieniec Gregory - nie jedzie- będę tęsknił :decayed:

Aż chce się chodzić do roboty żeby czas szybciej mijał :decayed:

Dokładnie :D ja mam drugie zmiany to mi dopiero leci :D

tylko się nie rozpędź i nie idź w piatek :decayed:

Opublikowano

Spoko Mirek na piątek urlop zaklepany :D

A jakby co mam jeszcze 4 na żądanie :D

Opublikowano
  • Autor

jedziesz sam czy z Tomim

Opublikowano

Mirek, wszystkim dałeś dwójki a dla nas zabrakło? :(

Opublikowano
  • Autor

Mirek, wszystkim dałeś dwójki a dla nas zabrakło? :(

Tomek - jako rodzina macie jeden duży pokój

Dając Wam 2 pokoje automatycznie 2 obce pary musiały by być razem - wiem że niby to nie problem bo większości zawsze tak było ale nie ma aż tyle pokoi żeby jednej rodzinie dawać 2 pokoje

Jeżeli przyjedziemy i się okaże że ktoś nie dojechał możemy coś pokombinować ale trochę nie fer było by upychanie 2 nieznających się par do jednego pokoju a z drugiej strony innej rodzinie dać 2 pokoje

Opublikowano

Ok, nie ma problemu, damy sobie radę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Napisz mi ewentualnie kto z Was miał by być w jednym pokoju a kto w drugim to jeszcze pogadam z Jarko

Opublikowano

Za to widzę inny problem, gdzie mam zostawić swojego trupa aby reszta nie widziała :grin:


Napisz mi ewentualnie kto z Was miał by być w jednym pokoju a kto w drugim to jeszcze pogadam z Jarko

Ja z Agą i Antkiem

Szwagier z dziewczyną

ale braliśmy pod uwagę że możemy spać w jednym więc jak się nie da to no problem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szwagier ?

To Ty mi to teraz piszesz ?

Stary ja myślałem że to Twój syn i córka

:facepalm:

Czemu mi ciołku od razu nie pisałeś że to inna para

Opublikowano

Mój syn ma na imię Bartek a córka Dominika, druga Natalia, z Antosiem też byśmy nie jechali ale że ma 2 latka i żywi się cyckiem to nie możemy go jeszcze nikomu zostawić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Stary - takie coś co się od razu pisze - ja widziałem tylko listę - byłem pewny że to Twoje dzieci

Nie mam takiej pamięci żeby znać na pamięć imiona wszystkich Twoich pociech :decayed:

jutro podziałam w tej kwestii i będą 2 pokoje

Opublikowano

Druga sprawa to pisałem Jarkowi, nie wiedziałem że Tobie też trzeba :decayed:

ale tak jak już wspomniałem nie ma problemu, jak szwagier będzie mieć zgon to będę miał dwie laski w łóżku :kox:

Opublikowano
  • Autor

Złą kolejnośc - JA - JArko :decayed:

A tak na poważnie to już załatwione

Listą się nie sugeruj bo już jej nie będziemy zmieniać

Ale fizycznie macie 2 osobne pokoje.

Napisz mi jeszcze tylko czy jedziecie z nami , po nas czy przed - bo jak przed to muszę dać znać komu trzeba jakie klucze mają Wam wydać

Opublikowano

Raczej przyjdziemy na recepcję około 17-18

Opublikowano
  • Autor

o 17 to ja cie już nie poznam

Opublikowano

:decayed:

Idziesz na rekord? :naughty:

Opublikowano

Gdyby nie kompleksy też bym ruszył

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kompleksy to się w domu zostawia :wink:

Opublikowano

1. Nie ma się czym pochwalić

2. Musiałbym się wybrać sam

3. Mieszkam 2km od Czech i daleko od Bukowiny

4. Nikogo nie znam

5. Jaki jest cel zlotu?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.