Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WSPÓŁNY WYJAZD BUKOWINA 2015


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ad1. Większość pewnie nie ma, wszystko zależy kto i co uważa za lans.

Ad2. Również większość jedzie sama.

Ad3. Np taki Hamer, czy jeszcze kilka osób by się znalazła, którzy jadą z okolic, nie wspominając osób z Pomorza i innych rejonów Polski.

Ad4. Siedząc w domu, na pewno nie poznasz, wcześniej nikt nikogo nie znał.

Ad5. Prawie jak wyżej, na pewno się nie dowiesz siedząc przed kompem.

PS: Zawsze możesz poczytać wątek z Bukowiny, pooglądać zdjęcia, filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. obiecuję - nie będę Wam w BT dopierdalał

Ja....yhymmm :decayed:

Idę o zakład, że ledwo co tabliczke Bukowina Tatrzańska miniemy i na CB już pierwszy tekst poleci :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, obawiam się że pierwszy tekst poleci już w Knurowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma się czym pochwalić

2. Musiałbym się wybrać sam

3. Mieszkam 2km od Czech i daleko od Bukowiny

4. Nikogo nie znam

5. Jaki jest cel zlotu?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

1 to nie nasza wina

2 życie

3 moderator jest ze Skoczowa (15km od Ciebie) i nie robi scen

4 patrz ad1

5:

a 6-8 wspólne modlenie ,

b odmawianie różańca między 8 ,a 18 ...później czas wolny....chodzimy po okolicy i zwiedzamy wygooglowane i polecane przez przewodniki sankuatria

c od 21-2 śpiewanie psalmów

Maniek, obawiam się że pierwszy tekst poleci już w Knurowie...

to akurat pewniak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a może klubowy knebel dla Mirka xD albo cichcem umówicie się na nadawanie na innym zakresie xD

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma się czym pochwalić

2. Musiałbym się wybrać sam

3. Mieszkam 2km od Czech i daleko od Bukowiny

4. Nikogo nie znam

5. Jaki jest cel zlotu?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

1 to nie nasza wina

2 życie

3 moderator jest ze Skoczowa (15km od Ciebie) i nie robi scen

4 patrz ad1

5:

a 6-8 wspólne modlenie ,

b odmawianie różańca między 8 ,a 18 ...później czas wolny....chodzimy po okolicy i zwiedzamy wygooglowane i polecane przez przewodniki sankuatria

c od 21-2 śpiewanie psalmów

:grin::grin::grin::grin:

taaa.... a w niedzielę koszerne śniadanie i po uroczystej sumie połączonej z poświęceniem pojazdów rozjeżdżamy się do domów :D

A tak na serio kolego, na zloty nie jeździ się dla lansu (no może niekiedy :decayed:), ale dla towarzystwa, jak mówisz że nikogo nie znasz to jak już Tomasz wspomniał, siedząc w domu też nikogo nie poznasz, tak więc kolejnym razem się nie zastanawiaj... :wink:

Hmmm a może klubowy knebel dla Mirka xD albo cichcem umówicie się na nadawanie na innym zakresie xD

Mi, Puckowi i Majkiemu to akurat nic nie daje skoro razem z nim w aucie jedziemy, Wy się umówicie na inny kanał, a ten całe wiadro pomyj na Nas w drodze zdąży wylać :huh:

:grin::grin::grin:

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo jesteś jedynym powodem dla którego mam chęć się wybrać i pojechać ci na live'a przy kolegach, bo cwaniactwa nie lubię.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo jesteś jedynym powodem dla którego mam chęć się wybrać i pojechać ci na live'a przy kolegach, bo cwaniactwa nie lubię.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Oj widzę że z poczuciem humoru u kolegi słabo .... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo jesteś jedynym powodem dla którego mam chęć się wybrać i pojechać ci na live'a przy kolegach, bo cwaniactwa nie lubię.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

popatrz w jak prosty sposób zmotywowałem "nieznajomego" by jednak wpadł na spota i poznał...mniej lub bardziej fajnych ludzi ...wisisz mi przysługę :decayed: ...

zapraszam serdecznie ....nie licz ,że w gronie spotowiczów na żywo sobie nie jedziemy jeden drugiemu ;)....takie czasy :) ....

a i gdybyś się zastanawiał od czego się zaczęło to przeczytaj raz jeszcze argumenty swoje na temat Bukowiny i się zastanów ile w tym naszej faktycznie winy......

każdy z nas jechał gdzieś na spota pierwszy raz ....pewnie to już wiesz lub możesz to podejrzewać ....ale Ty przyjedziesz jako ten ,który będzie pierwszy raz ,a dałeś się już poznać ze strasznie dużego dystansu jaki masz do siebie ,życia...etc.

:good:..... gdybyś pytał .....tak cwaniactwa również nie lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i to jest podejście :) Jak mnie poznasz to się przekonasz, że dystans nie odgrywa żadnej roli. Miłego dnia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zrobione, jeszcze dzisiaj na 18stą do roboty i wooooolneeeeeeeee :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze tyram od rana do północy - dziś odebrałem grill i kratki (mega fajnie wyglądają) tylko najgorsze że nawet nie mam czasu tego trupa poskładać - masakra

Ps. info dla jadących ze mną w aucie - nie wiem jeszcze na 100% ale może się okazać że będę musiał wracać w niedzielę ok 10.00


O i to jest podejście :) Jak mnie poznasz to się przekonasz, że dystans nie odgrywa żadnej roli. Miłego dnia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konrad wpadaj na zlota (tylko teraz już za późno i zapisów już nie ma) pojedziemy temu typowi po majtach bo ja też go nie lubię.

2 razy już go wywalałem z forum i 2 razy się nie dało

Z nim jak z rakiem - usuniesz chore miejsce a za chwilę się odnawia gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam troszku swojskiego bimbru z Podkarpacia i tak myślałem czy nie zabrać... Tylko czy to będzie dobry pomysł mieszać bimber z czystą... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dydo nie takie rzeczy z czystą w zeszłe lata były mieszane i jakoś nikt nie zgłaszał zażaleń :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bimbru nie tykam, a tym bardziej nie mam zamiaru zapijać wódki colą z whisky :grin:

Co bierzemy na "trasę" do auta? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja też jadę z Wami... :banan2::naughty: Zwerbowałem już Arturooo :decayed: I czekam jeszcze na potwierdzenie od Pajdy! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajda odpuścił..... :disgust:

:przebiegly: albo limit wypadów wyczerpany ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja też jadę z Wami... :banan2::naughty: Zwerbowałem już Arturooo :decayed: I czekam jeszcze na potwierdzenie od Pajdy! :good:

No i gitaraaa [emoji2]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...