Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmiana dwumasu na jednomas afn 99r


joker2805

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przeczytałem ogromną ilość wątków na różnych forach i mam taki mętlik w głowie, ze przy mojej słabej wiedzy motoryzacyjnej chciałbym was prosić o rade, mianowicie: mam a4 b5 1.9 afn avant 99r, chce zalozyc do niej zestaw ze sztywnym kołem zamachowych tylko nie wiem jakie części kupić... mógłbym prosić kogoś doświadczonego o linki z all z potrzebnymi czesciami? Audi stoi juz 3 dzien a ja dalej mecze sie i szukam czesci do niuni.. :( proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz sztywne koło z audi 80 1Z tylko razem z śrubami, do tego sprzęgło kpl tarcza/docisk/łożysko też od audi 80 1Z,składasz i ganiasz. Nie pokuś się tylko o mocniejsze sprzęgło, bo docisk nie pasuje od wersji 130KM. Sam mam od 1Z i auto po programie i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakładać nowego tematu wiec zapytam tutaj mam nadzieje ze kolega się nie pogniewa

czy do mojego A4 kombi 2000 r. 1.9 TDI PD AJM będzie pasować takie koło: http://allegro.pl/tarcza-sprzeglo-kolo-zamachowe-audi-80-1z-1-9-tdi-i5169488082.html oraz takie sprzęgło http://allegro.pl/komplet-audi-80-b4-a6-c4-1-9-tdi-1-9-tdi-1z-ahu-i5149326252.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jednomas albo z silnika 1z albo AAT tylko nie wiem czy z aat bedzie pasowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest różnica w cenie ale nie zakładałbym sztywnego koła jak był faabrycznie dwumas. Komfort jazdy spadnie. W benzynie to jeszcze możnaby przymknąć oko ale w TDI lepiej dla skrzyni jak jest dwumas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...