Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5] wzmocnienie pod deska rozdzielcza


woj-o

Rekomendowane odpowiedzi

Oględzin nabytku ciąg dalszy.

Zdjąłem dzis wskaźniki, bo kilka żaróweczek przepalonych było.

Odkręciłem dwie śrubki (ruszane ;) - żarówka od długisz wymieniana a i tak nie działa.

No ale po zdjęciu liczników zbaraniałem. Bo na wzmocnieniu pod deską są spawy - jakby coś było do tego wzmocnienia przymocowane. Czy to jest norma, bo reszte sobie oglądnąłem dokładniej (słupki) i żadnych niepokojących śladów nie widzę.

P.S. już wiem czemu nie działa mi temp zewnętrzna na wyświetlaczu - nie ma go tam ;) - można dołożyć ten wyświetlacz i termometr ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawy to normalna sprawa, a co myślisz ze w fabryce kleją :D , wszyscy tak mamy nie obawiaj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff -

wiesz nie myślałem że kleją (choć zgrzewanie to takie klejenie ;) ).

Ale widze pomalowane wzmocnienie a na tym właśnie spawy jakby ktos szalał potem (niepomalowane, choć bardzo staranne i ładne).

Dzięki za odpowiedź ;) - po prostu tego widoku to akurat się niespodziewałem zobaczyć - szczególnie w Audi.

Czyżby jakieś pofabryczne wzocnienia sztywności tej belki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jak dzis foty strzelić.

U mnie podobnie te na dole sa identiko, jeszcze jest kilka punktowych na środku (pewien nie jestem ale tak jakby wzmocnienie było nieco inne u mnie) .

Bratpit - nie wiem czy masz klekota czy benzynę - u mnie lampka od świec żarowych jest na osobnych kabelkach - nie przez kostkę tylko bezpośrednio z wiązki do żarówki.

Widze ze 3 wtyczka to pewnie temperaturka ;) albo automat :) - musze na tym pomyślec bo tep. zewnętrza by się przydała.

Jak wyszarpałem wszystkie żarówki z zegarów to widze że kontrolka do świateł pozycyjnych jest, tylko kabelków brak - chyba się zabiore za pierwszą przeróbkę Audika ;) żeby pozycyjne i krótkie były na niej sygnalizowane.

Ale to może po tym jak go będe nim mógł już jeżdzić ;).

Img_2_2.jpg

Img_1_2.jpg

Ostatnio było jeszcze w miare jasno jak sobie go rozbierałem to zrobiłem oty tego wzmocnienia u mnie.

Przetłoczenie pod wskaźnikami jest inaczej robione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...