Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luzy na turbinie AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj ściągając przewód doprowadzający powietrze do turbiny sprawdziłem luzy na wirniku, i ku mojemu zdziwieniu poprzeczny luz był minimalny, a wzdłużny ok 3mm, wirnik można popychać swobodnie. Taki duży luz a oleju nie bierze ani grama. Turbo kończy już swój żywot w tym przypadku? bo przecież taki luz jest nie dopuszczalny. Trzeba chyba przymierzyć się do kupna turbinki ale w tym przypadku to wymieniłbym od razu na większą z np tt 225km bo jazda z taką turbiną to jak bomba zegarowa wybuchnie ale nie wiadomo kiedy

Opublikowano

jak turbo nie jest całe w oleju, nie puszcza go ani w wydech ani w dolot to chyba nie ma sensu go teraz ruszać.

Ale z drugiej strony jak chcesz więcej mocy niż standard czyli +-200 po sofcie, to możesz swoją dać do regeneracji/przebudowy na k03S, będzie nowe pewne turbo z zapasem.

To od tt (jak i każdego silnika poprzecznego vag) nie będzie pasować, nie ten kolektor.

Edytowane przez Marc!n

Opublikowano
  • Autor

oleju trochę w wężach jest ale nie zawiele, turbo ogólnie suche, ale ten luz mnie przeraził, bo jeszcze nie spotkałem się z tak dużym luzem, a nie możliwe żeby ten typ tak miał, oleju nic nie bierze na bagnecie nic nie ubywa, turbo było regenerowane ale to jakieś 4 lata temu, a co do przebudowy na k03S to co bym potrzebował? zimną stronę? co dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.