Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vag nie łączy sie z Engine


mati101086

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim audi mianowicie vag nie laczy sie z silnikiem. Sprawdzalem w golfie 3 tam polaczyl sie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy nie masz wywalonego immo. Jeśli jakiś partacz to robił to nie przywrócił diagnozy i nie będzie łączności z silnikem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam problem z immo ale chcialem je wywalic przekladaja ECU z golfa bez immo. Poza tym u mnie cos bylo przerabiane w immo bo wisi jakas poizolowana kostka ktorej kabel idzie np do grubego czarnego kabla ktory idzie to kostki stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku immo jest w białej puszce koło pedału gazu przynajmniej tak jest w benzyniaku w on też powinno tak być zobacz czy masz taką białą puszkę nad pedałem gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta puszke. Za chwile dodam zdjecia tej pobabbranej instalacji

1 IMG201503_wnsnrsh.jpg Na zdjeciu kostka do puszki immo i wyrwane kable

2 IMG201503_wnsnrsr.jpg Niebieskie kable szly do przekaznika srebrnego na ostatnim zdjeciu i do czrnego grubego kabla od kostki stacyjki którego polącznie jest przerwane. Dodatkowa mala kostka z dwoma kabelkami ktora wychodzi z wiazki kabli od stacyjki

3 IMG201503_wnsnrqx.jpg Dwie takie same wtyczki do?? i duza kostka z jednym kablem ?

4 IMG201503_wnsnxpe.jpg I Srebrna tajemnicza kostka

Noz sie w kieszeni otwiera na takie modyfikacje. Ewidentnie cos bylo kombinowane z immo tylko teraz nie wiem jak dojsc tu ladu.

Mam ewentualnie ECU z golfa3 bez immo ale jak w tej instalacji polaczyc wsystko zeby bylo ok

Edytowane przez mati101086
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zobacz czy w tej wtyczce jest pin 9 i 10 jeden jest zielony a drugi chyba zielony z czarnym paskiem ktoś tu miał jakieś dodatkowe zabezpieczenie numeracje masz w białej puszce zobacz czy we wtyku są czy zostały wypięte

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie od frontu zmontowanej wtyczki napisze ci które piny masz sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób między nimi mostek i będzie diagnostyka silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...