Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak reakcji na piloty.


karoll_Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość spory problem gdyż niedawno kupiłem audi a4 b6 2.0 ALT. I niestety nie działał centralny z pilota. (ręcznie wszystko działka ok) lecz nie działało mi oświetlenie po otwarciu drzwi z prawej strony i nie wyświetlało na FIS. Po podłączeniu pod VAG-COM pokazało mi dość sporo błędów lecz prawie wszystkie sporadyczne oprócz błędów z prawych drzwi przód i tył (zwarcie do plusa) po rozebraniu drzwi okazało się ze w ogóle NIE MA MIKROSTYKÓW :shock3: Kable były ucięte. Założyłem mikrostyki wszystko działa ok. Wykasowałem błędy i chciałem zakodować piloty lecz w blokach pomiarowych 007 nie ma reakcji na żaden pilot :wallbash: nie wiem co robic?? koledzy jak możecie to doradźcie coś zostawiam swój numer 888-885-123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ręczne przypomnienie audiczce przez włożenie klucza do zamka, przekręcenie go trzymając przytrzymany przycisk zamykania i nie puszczając go znowu otworzenie samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wszystkich sposobów z typu ,,krok po kroku,, i zero reakcji. a na VAG pokazuje ze sa przypisane 2 piloty. tylko na zaden nie reaguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale jednak. A jesteś pewny że te piloty są sprawne, a choćby nawet że bateria w nich nie padła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam nowe baterie. I w obydwóch pilotach jest dość dziwne zachowanie. Gdyż po otworzeniu drzwi lub wyjęciu kluczyka ze stacyjki zapala si światło w kabinie i po naciśnięciu obojętnie którego klawisza na pilocie światło gaśnie lub mryga w zależności jak długo trzymam guzik. A tak jak wspomniałem wcześniej pod VAG-iem nie widzi żadnego pilota :(


Koledzy nikt nie pomoże??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie masz gdzieś zwarcie, skoro, po nacisnieciu pilota gasnie Ci swiatło w kabinie, proponuje oddac auto do elektryka, jesli jestes ze Śląska to moge polecić Ci najlepszy na Śląsku warsztat.
Może tez być uszkodzony sterownik opuszczania szyb, u mnie akurat tak było, i centralny nie dzialał z tego powodu.

A kluczyk po wymianie baterii koduje się tak:
Albo wkladasz do stacyjki i przekręcasz zapłon i sam sie programuje (tak było w moim przypadku)
Albo przytrzymujesz otwieranie drzwi i sie programuje.
Albo wkładasz do zamka z drzwi przekręcasz na otwieranie i trzymasz na pilocie otwieranie drzwi i sie programuje.
Albo wkładasz do stacyjki przekrecasz zapłon i trzymasz otwieranie drzwi i się programuje.

To sa chyba wszystkie sposoby programowania centralnego zamka po wymianie baterii.

Edytowane przez iwan92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak miałem i mam, wiec postanowiłem dołożyć uniwersalny sterownik.

Z tym, że u mnie żadne błedy nie wyskakują. Dobierz się do modułu komfortu, wyczyść, ewentualnie wysusz i po numerach z modułu sprawdź na jakiej częstotliwości odbiera (opis modułów jest na forum) i zobacz czy taką samą częstotliwość masz na pilotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum czytałem że ktoś miał zwarcie przy radiu i dlatego nie działał centralny. U mnie też jest nie oryginalne radio. I kiedy wejdę w radio w VAG-u wyskakuje jakiś błąd. nie pamiętam kodu błędu. Czy to może być powodem nie działania?? jestem z KUJAWSKO-POMORSKIEGO koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak? Zrobiles cos w tym temacie? Ja dokupilem uniwersalny sterownik, bo nie chcialem bawic sie w koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...