Treść opublikowana przez iwan92
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie jest ktoś ze śląska, okolice Katowic, kto jest w stanie pomóc w przełożeniu ori nagłośnienia na BOSE ? Prosze o info tutaj lub priv
-
Kapa / Korek filtra oleju a4b7
Wiem że to dwa inne korki, chodzi mi o sam grzybek na klucz nasadowy. Może być tak że któreś auto z grupy vwa będzie miało taki sam korek tyle że z grzybkiem.
-
Kapa / Korek filtra oleju a4b7
Witam, Panowie muszę wymienić Kape/korek filtra oleju, ponieważ moja jest już zjechana i trudno się odkręca bo objeżdża. Wszyscy w swoich a4 mamy korki takie: zastanawiam się czy ktoś z Was zmieniał takowy korek na taki: dzięki takiemu korkowi mamy łatwiejszy montaż jak i demontaż. Jeśli ktoś wymieniał proszę o podanie na jaki. dzięki pozdrawiam
-
Ściąga w prawo
Witam Sprawa dotyczy audi a4 b7. Mianowicie zakupilem autko jakies pol roku temu i wszystko dobrze szlo, wymienilem zawieszenie drążki i koncowki, wszystko sztywne. Zakupilem nowe opony marki Hankook rozmiar 225/45 R17 na oryginalne felgi audi. Ustawiona geometria i zbieżność, wszystko mieści sie w normach. Opony wyważane juz 3 razy, jest 0 0. Zamieniany tyl z przodem, lewo prawo (opony nie sa kierunkowe) I auto sciaga na prawo, Panowie ratujcie bo juz mnie tak to irytuje ze szook, nie chce juz wydawac kasy w bloto..., co to moze byc? W papierach z auta znalazlem fakture na wymieniana prawa zwrotnice. Może to miec znaczenie? Czekam na odpowiedź.
-
Rozpiska kostki lampy przód a4b7
Dzięki
-
Rozpiska kostki lampy przód a4b7
Witam Koledzy czy dysponuje któryś z Was moze schematem lub rozpiska kostki do lamp przednich audi a4 b7? Lampy zwykłe nie żaden xenon czy bixenon. Był bym bardzo wdzięczny Pozdrawiam
-
Błąd żarówek
Siema dobralem sie do tego przez wolne i sprawa wyglada tak. Ktos zmienił setyjne lampy na bixenon i tutaj zaczynaja sie jaja, bo przykladowo bez wlaczonych świateł nie jestem w stanie mrugać dlugimi swiatlami, dopierro jak zalacze mijania, to dzialaja mi dlugie. Zarowka ze zdjecia posiada oznaczenie p21w tylko wyglada inaczej. Rozmawialem z kumplem i powiedzial ze trzeba wlutowac rezystor i to zalatwi sprawe z komunikatem o spalonych zarowkach. Ale zostanie sprawa z brakiem swiatel dlugich... Jesli wlutuje ten rezystor i zadziala to dam znać.
-
Błąd żarówek
ale jeszcze jedno, światła do jazdy dziennej ? (chodzi Ci o zarówki które są od świateł długich "drogowych") bo światła mijania to xenon, chyba że miałeś na myśli postojówki ?
-
Błąd żarówek
jak znajdę tak długiego torxa zeby wykręcić lampę to jutro postaram się to zweryfikować ;D
-
Błąd żarówek
Podsyłam zdjęcia lamp
-
Błąd żarówek
Światła do jazdy dziennej dołączone i błąd dalej wali. W lampach nie ma ledowych czy diodowych żarówek wszystko w oryginale. Jedynie co wiem tto to że sprzedajacy zmieniał fabryczne lampy na xenony. Nie wiem czy trzeba to jakos przekodowac? Dzisiaj cykne fotke lamp to podeślę
-
Błąd żarówek
Tak tylko ze to ledy w lampie A ja mam zwykle swiatla do jazdy dziennej w kratkach tylko ze one sa ledowe. Moze to generować błąd?
-
Błąd żarówek
Tak w swiatlach do jazdy dziennej sa chyba ledy
-
Błąd żarówek
Z tego co wyczytalem na jakims amerykanskim forum, jest to wina jakiś rezystorow ale kompletnie nie wiem o co chodzi. Rezystory DRL, moze ktoś to przerabial na forum?
-
Błąd żarówek
Po przekreceniu kluczyka wyskakuje taki błąd richt main beam headlights Licht main beam headlights Dodam ze mam jeszcze zamontowane lampy do jazdy dziennej
-
Błąd żarówek
Lampy ori xenon, i wywala błąd spalonych żarówek. Jutro zrobie fotke tego co na desce, bo z kompem sie przytacham dopiero w poniedziałek do auta
-
Błąd żarówek
Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem b7 od kilku dni, lecz mam jeden problem. Poprzedni właściciel zmienił lampy na xenony, jest pompka sa spryski itp, lecz caly czas wywala błąd spalonych żarówek. Można to jakoś wyłączyć? Bo w zamiane komputera nie chce sie bawic... A cholernie mnie wkurza jak cos swieci mi sie na desce... ?
-
Dystanse - rysunek techniczny?
Witam Panowie. Czy któryś z Was posiada rysunek techniczny dystansow? Do audi a4 b6 otwor centrujacy 57.1 rozstaw śrub 5x112? Szukałem na forum, niestety bezskuteczne, Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc Pozdrawiam
-
Hak, problem, kupno haka
Witam panowie. Jakiś czas temu zakupiłem audiczke z fabrycznym hakiem, tzn mocowaniem haka, bo niestety nie było go w komplecie... ? Teraz bardzo by mi sie przydał, i stad moje pytanie, czy do tego co mam moge kupic sama "kulke" wiem ze jest tam jeszcze jakis kluczyk. Totalnie nie wiem jak sie do tego zabrać, robil ktos juz cos podobnego? Proszę o pomoc, gdyby ktos mial na sprzedaż hak prosze o pw Pozdrawiam
-
Nakrętka filtru oleju 1.9 avf a4 b6
a co sądzicie na temat takiej walizeczki ? http://allegro.pl/klucze-nasadowe-do-filtrow-oleju-15-szt-nasadki-i6991916837.html
-
Nakrętka filtru oleju 1.9 avf a4 b6
Witam Kolegów Pewnie nie jeden z Was boryka się z problemem odkręcania nakrętki do wymiany filtru oleju, wiem iż służy do tego specjalny klucz ale pewnie większość z Was ma już tą nakrętkę "objechaną" i stąd moje pytanie czy ktoś z Was coś z tym robił ?tzn wymieniał nakrętkę na taką z wystającym sześciokątem na klucz nasadowy 32 ? chodzi mi dokładnie o to: Tutaj na zdjęciu widzimy Naszą nakrętkę filtru oleju https://zapodaj.net/d05bf1cc05af3.jpg.html A tutaj nakrętka filtru na klucz 32 https://zapodaj.net/790085d0dd764.jpg.html Czy któryś z kolegów zastosował takową innowację w swojej a4 b6 ?
-
Klosze reflektorów
Jestem tego samego zdania, lepsza polerka i oryginał I przynajmniej bd mial pewność ze nie będą parowac
-
problemy z 1nką
Ciegna albo zużyty wybierak, zajrzyj do srodka i bd wiedział Jesli znajdziesz duzo okruszkow plastiku tzn ze wybierak ma zbyt duze luzy i to bd przyczyną
-
BiXenon nie poziomuje...
Daj znać czy udalo sie ustalic co bylo przyczyna ☺️
-
nie chce odpalic
Gdyby rozlecial sie rozrusznik to raczej już by mu nie kręcił