Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwan92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwan92

  1. Kolego daj znać czy udało Ci się usunąć usterkę
  2. Ja posiadam 1.9 TDI AVF 131 KM Skrzynia 6 biegów Ogólnie autko nie do zajechania, chociaz wedlug mnie wadą jest wlasnie skrzynia, czesto psuje sie wybierak (wyciera sie kulka, i nie ma blokady wstecznego biegu) ja akurat sam opracowalem patent jak to naprawić i smigam nadal ☺️ Spalanie przy oponach 205/55/R16 Trasa/miasto 6,4L na 100km Zawieszenie seryjne nie obniżane.
  3. A ja zmienilem u siebie i u ojca na MasterSport zawieszenie w bardzo fajnej cenie, zrobily juz 40tys i nic nie słychać Takze po co przepłacać xd
  4. Radze poszukac w dziale sprzedam/kupie/zamienie ?
  5. Sprawdź oslone tłumika moze to Ci dzwoni, a dźwięk niesie sie przy kole
  6. iwan92 odpowiedział(a) na andrew01 temat w Audi A4 B6/B7
    Kayaba
  7. ja u siebie miałem przegnite te kabelki z tych lampek, także może to być przyczyną posprawdzaj jeszcze w harmonijkach w drzwiach
  8. gdzieś musisz mieć zwarcie, polecam wybrać się do elektryka ; )
  9. iwan92 odpowiedział(a) na słoniu temat w Audi A4 B6
    a silniczek działa ? jeśli działa to sprawdź czujnik poziomowania zenona, może jest uszkodzony
  10. Udało rozwiązać się problem ? Może wymieniałeś klocki i wciskałeś tłoczki,wtedy mogło się przypocić troszkę
  11. iwan92 odpowiedział(a) na _Michał_ temat w Audi A4 B6/B7
    być może masz zwarcie, zacznij od wyjęcia czujnika i przeczyszczenia, być może pierścienie absu do wymiany. Ale raczej stawiałbym na kabel z czujnika, może gdzieś jest przerwa ?
  12. Miałem w starej a4 b5 takie z tyłu, niby wszystko okey, tylko po 4 latach trochę wyblakły
  13. iwan92 odpowiedział(a) na wsółek temat w Audi A4 B6
    Zawsze możesz kupić nowe w ASO, pewnie nie będą parowały
  14. iwan92 odpowiedział(a) na ruks temat w Audi A4 B6/B7
    Niczego przy Heblach nie smaruj żadnym smarem, tylko dokładnie wyczyść ; )
  15. iwan92 odpowiedział(a) na druMmero temat w Audi A4 B6/B7
    A wymieniałeś płyn hamulcowy w układzie ? jeśli jest stary to hampel też może być twardy
  16. iwan92 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    a koło się nie grzeje ? Może zapieczony tłoczek, lub krzywa tarcza ?
  17. Stawiam na czerń (połysk) ;d
  18. Tarcz raczej bym nie przetaczał, zdarza się bardzo często, że później gną się jeszcze bardziej ;/ i z własnego doświadczenia radzę przy każdej wymianie tarcz i klocków zaopatrzyć się w takową sprężynkę http://e-katalog.intercars.com.pl/dynamic/uni/ws_serve_pic.php?n=13181322181360141411211414191013141716111463001411414838&i=1413111516171114141511141613&s=c2s2gd7hhi6n3llohnf7sn76n0 koszt 7 zł a działa cuda ; ) (u mnie akurat była ułamana i strasznie trzeszczało i trzaskało ;p) gdyby komuś się ułamała i nie dało się wyjąć, to po zdjęciu zacisku da się ją przebić na wylot ;D pozdro
  19. iwan92 odpowiedział(a) na Wojtek666 temat w Audi A4 B6/B7
    Standard, problemy z ABS. Proponuje sprawdzić każde koło z osobna, podnośnik, ściągasz koło i za zaciskiem masz czujnik ABS'u, mały młoteczek i podobijaj lekko, być może czujnik nie styka. Jeśli problem będzie tkwił nadal, proponuje przedmuchać pierścienie abs'u z przodu, być może dostał się tam brud. (tutaj masz fajnych chłopaczków którzy przeprowadzają takową operację xD ) Jeśli problem będzie wynikał nadal, to niestety zostało Ci jedne wyjście, wymiana łożysk tylnych, niestety te łożysko jest wraz z piastą i nieszczęsnym pierścieniem z abs'u ( u mnie akurat to było przyczyną drżenia pedału) powodzenia
  20. Witam, Panowie, ostatnio sprawiłem sobie nową (dla mnie ;)) A4 B6, i borykam się z pewnym problemem, mianowicie, wcześniejszy właściciel był maniakiem jazdy na "glebie", co akurat mnie w codziennym użytkowaniu przeszkadza. Dlatego postanowiłem wymienić amorki przednie na oryginalne, lecz tutaj pojawia się problem..., jakie wybrać ? Przeglądając allegro natrafiłem na dwa typy, czarne i czerwone amortyzatory, bodajże jedne są gazowe drugie zwykłe, i oznaczanie sprężyn niektóre maja jedna kropkę, inne dwie, a czasem nawet trzy. Kompletnie się nie łapie na tym i stąd moja prośba, czy mógłby któryś z kolegów poratować lub podpowiedzieć jakie kupić ? z jakim oznaczeniem lub numerem (chodzi mi wyłącznie o kompletny amortyzator). Mogę ewentualnie się z kimś "wymienić" oryginalne standardowe amorki za moje oryginalne obniżone (bo nie posiadam żadnych gwintów czy coś w tym rodzaju). Może któryś z kolegów posiada takowe na sprzedaż ? Dane autka: Audi A4 B6 130 KM (96KW) 1.9 TDI Silnik AVF nr vin. WAUZZZ8E62A159794 rok prod. 2001 Dzięki i pozdrawiam.
  21. fakt na pewno da się to zauważyć, że ledy szybciej sie ściemniają, jak wymienisz wszystkie żarówki i nie bd miał porównania ze starymi
  22. AC raczej potrzebne wtedy jak ukradną auto albo rozbije sie na miazge. Ja bym tak jezdzil i dalej autko pozyczal zonie moze poprawi ktos, nie z jej winy? A jak nie ukradną albo nie rozwali? Statystycznie ac jest nieopłacalne. Skoro masz auto z 2002 roku tak jak i ja to fakt masz racje AC jest nieopłacalne ale skoro kolega wyżej już je ma to czemu miałby nie skorzystać ? ;p Malowanie dwóch elementów 1000 zł ? tak drogo to chyba w stolicy mają ; ) Mój ziomek pracuje w bardzo dobrej lakierni, 300 zł za duży element np maska, dach. pozdrawiam
  23. Czemu miałby być problem ? Żarówka to żarówka, i czy to led czy zwykła nie ma znaczenia, ściemniać będzie się tak samo
  24. Problem rozwiązany, przyczyną był uszkodzony sterownik opuszczania szyb a jest to główny sterownik opuszczania szyb i dlatego takie piękne rzeczy się działy. Polecam zwrócić się z pomocą do elektryka ; ) temat do zamknięcia.
  25. Wystarczy to wymienić i wróci do normy? tak po tej wymianie było wszystko okej, i śmiga do dzisiaj ; ) Wiesz może jak jest ubrany/wygląda dobry elektryk? Tak wiem jak jest ubrany dobry elektryk. 1. Zakład naprawczy jest czysty (bo przy dłubaniu przy elektryce praktycznie nie da się ubrudzić) 2. Elektryk ubrany jest w fartuch ESD żeby nie zrobić zwarcia swoją odzieżą 3. Jak przyjeżdżasz do niego z samochodem z dość powszechną usterką w danym modelu, to z mety powie Ci o co chodzi. A Ty Windu83 skoro nie wiesz jak ubierają się dobrzy fachowcy to proponuje udać się do okulisty a później do optyka i wyrobić okulary pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.