-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
_Michał_ skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZA1ZKV079244
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
_Michał_ skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZA1ZKV079207
-
_Michał_ obserwuje zawartość Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
-
Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
Witam czy są dostępne jeszcze te moduły albo ma ktoś do sprzedania.
-
Problem ze składaniem dachu i klapą bagażnika oraz kontrolka ładowania w A4 B6 Cabrio
Witam Miałem podobny problem ale w a3 8P cabrio czasami wyskakiwała ikonka i nie chciał otworzyć albo zamknąć myślałem że to klawisz od zamykania, błędów brak okazało się że winą był microstyk w zamku klapy tył jak nie zobaczy zamknięcia widzi to jak kolizję i blokuje możliwość zamykania otwierania dachu nowy zamek za 120 zł załatwił sprawę, niestety był nitowany i ciężko było się dostać do środka aby wymienić sam microstyk.
-
Wklejanie tylnej szyby w A5 Cabrio
Witam Ja miałem ten sam problem w A3 8P cabrio szukałem i szukałem aż znalazłem parę filmów jak podklejają na klej do szyb zakupiłem przez znany portal, żyletką zeskrobałem stary podkład jak by ten aktywator jak czarny mazak z szyby ale nie do końca bo ciężko schodziło odtłuściłem uchyliłem trochę dach aby spokojnie naciągnąć ręka poszycie bez naprężeń przycisnąłem kostką brukową napoczątku chciałem zapierać listwami o sufit w garażu ale tak było łatwiej napchałem tyko ręczników od wewnątrz aby miało na czym się oprzeć i jest bajka potem można delikatnie dociąć skalpelem tam gdzie dało się za dużo ale miejscami gdzie nie wyszło nikt by nie poznał po nocy około 12H jak zamknąłem dach odrazu inne naprężenie i wygląd z zalewaniem niema problemy od paru miesięcy. Klej to sika sikaflex 30zł Ps. uważać przy czyszczeniu na kable od podgrzewania szyby.
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
_Michał_ skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K99A178842 dzięki pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Panowie jakąś miejscówki do sprawdzenia regeneracji turbiny 1.8t BFB bo cała mokra oleju ubywa i kopci
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Witam Baqqqu kolega dobrze radzi ja tez brałem z nory przy obwodnicy jak byś jechał na otomin nie pamiętam ceny ale miałem trochę inny 1.8t multitronic ma jakby jeden kawałek gumy z wargą w grodzi nie ten okrągły korek.
-
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Poproszę o wycenie w rozbiciu na elementy tarcze klocki przód i tył a4 b6 1.8t 312mm/255mm FERODO i TEXTAR Chyba to jak coś to poprawcie mnie Pacjent A4 B6 1.8t BFB 312/255 1. Przód Ferodo DDF 17017 i FDB1323 Tył Ferodo DDF 1425c i FDB1788 te z blaszkami??? 2. Przód TEXTAR 2193801 +2x 92106105 Tył TEXTAR 2355402 + 2x 92106203 Dzięki, pozdrawiam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
oki to jaki lepiej bo 1788maja blaszki to brać lepsze cena czy jak doradźcie naczytałem sie już waszych wypowiedzi na innych wątkach i się zaczynam mieszać
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to zamiast 1788 powinien być1083?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Proszę o potwierdzenie, czeka mnie wymiana klocków i tarcz czy symbole się zgadzają. Pacjent A4 B6 1.8t BFB 312/255 1. Przód Ferodo DDF 17017 i FDB1323 Tył Ferodo DDF 1425c i FDB1788 te z blaszkami 2. Przód TEXTAR 2193801 +2x 92106105 Tył TEXTAR 2355402 + 2x 92106203 Textar to też te z blaszkami?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Motul X-Clean C3 5W40, ma chyba 505.00 505.01 to nadaje sie c3 do 1.8t
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam kolegów Mam pytanko czy jest jakiś olej porównywalny z LM HT, Meguin, Motul X-cess który mógłbym zalać jednocześnie do 1.8t BFB i 1.4tdi AMF bo pierwszy potrzebuje chyba 505.02 a drugi 505.01. U siebie mam LM ale cena tez ostatnio poszła a teraz doszło 2 autko i szykują się wymiany. Pozdrawiam.
-
2004 Quattro BEX cykanie w silniku
Właśnie ja miałem ina znaczy chyba jeszcze mam bo już sam nie jak kupiłem autko 4 lata temu rozrząd ma 3.5 to wsadziłem nowego typu bo stwierdziłem że to poprawiony dla nie rozrząd 200zl w tą czy w tą to naprawdę niby kasa ale robisz to raz na 5 lat potem przy naprawie głowicy po 1.5roku znowu uszkodzili ten napinacz bo przyjechałem autem a potem nie dało się naciągnąć to wymienili na nowy albo i nie bo wygląda wszystko jakby miało nie wiadomo ile czasu zobaczę jak zdejmą go. Teraz kolega oglądał i pokazał mi że napinacz idzie przesuwać tak o 3mm od i do bloku jak by miał luzy na trzpieniu. Masakra. PS a co sądzisz o rozrządzie ntn + hepu
_Michał_
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta