-
[ALL B7] Jakie są różnice między AVK, ASN a BGN w 3.0 V6 ?
a gdzie mozna sprawdzic takie oznaczenie silnika ?? tez mam 3.0 v6 i tak z ciekaowsci bym sobie sprawdzil
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
Witam a ja mam problem u mnie wszystko działa poprawnie czyli po przekreceniu zapłonu swiatła w pozycji "0" włączają się, jednak światła drogowe (długie) po pchnięciu manetki do przodu nie włączają się ... po pociągnięciu jej do siebie działają ( tzw blenda lub miganie) jaka może być przyczyna ??
-
[ALL B6] Gdzie jest kabel do centralnego w bagażniku? Na słupkach?
hehe widze ze kolega dziala w temacie moze jakies fotostory pozniej zrobimy i do dzialu zrob to sam ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
pieknie ...
-
[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?
http://moto.allegro.pl/item586615040_audi_tt_kierownica_skora_poduszka_airbag_08_tts.html spojrz na ten link ... kierownica z logiem TT i z lopatkami.... najnowsze TT z silnikami benzynowymi maja opcje automatu
-
Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
napisalem na gg do Ciebie 9140915 to moj nr jestes moze teraz ?
-
Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
a Ty znasz sie na elektronice ?? otwieranie bagaznika srodkowym przyciskiem charakteryzuje sie tym ze odskakuje od razu zamek wiec nie jest mi to potrzebne szczerze mowiac .... ja z elektroniki jestem zielony wiec milo byloby gdybys sie podjal takiego czegos ewentualnie ja moge asystowac tylko pytanie teraz czy nie beda wyskakiwaly zadne bledy na komputerze no i jak zminisz to ze srodkowy przycisk bedzie dzialal na przycisk otwierania dachu a nie na bagaznik ?
-
Dach w Audi A4 B6 Cabrio otwierany z pilota
u mnie nic szczegolnego sie nie dzieje gdy trzymam przyciski dluzej ani dach ani szyby nie reaguja... pilot ma 3 przyciski ... od gory: zamykanie centralnego otwieranie bagaznika bez otwierania centralnego otwieranie drzwi kierowcy/ podwojne nacisniecie- otwieranie wszystkich zamkow centralnego.. moge ewentualnie zrezygnowac z otwierania bagaznika na rzecz dachu a skad taki sterownik mozna dostac i jak zrobic zeby przycisk od otwierania bagaznika dzialal na otwieranie dachu ??
-
[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?
a dlaczego TT odpada ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
a co jezeli chcialbym zalozyc taka kierownice z lopatkami do zmiany biegow ??
-
[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?
mam multifunkcje i tempomat i z tym nie powinno byc problemu natopiast chodzi mi o kupno ewentualnej kierownicy z lopatkami czyli do obslugi tiptronica +/- tez z kierownicy tego nie mam obecnie w samochodzie i chce wiedziec czy jest w ogole mozliwosc podlaczenia czegos takiego zeby lopatki wspolgraly ze skrzynia biegow
-
[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?
ale wlasnie mi chodzi o to jaka tasme ewentualnie mudul i gdzie podlaczyc ... ?
-
[ALL B7] B7 z USA - "polonizacja" w Opolu
Stopnie z F na C mozesz zmienic sam trzeba przytrzymac ktores przyciski w klimatroniku jak sprawdze to napisze ktore
-
[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?
mam tiptronic chce po prostu wiedziec czy jest mozliwosc podlaczenia tego zeby dzialalo czy sobie szukac kierownicy bez łopatek
-
[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?
Witam ... Mam kolejne zapytanie ... chcę zmienić sobie kirownicę na taką ściętą od nowego TT lub R8 tylko mam jeden problem ... wiekszosc z dostępnych na allegro lub ebayu kierownic jest z łopatkami do zmiany biegów .. ja obecnie posiadam tylko multifunkcję do obsługi radia a jeżeli zdecydoałbym się na taka z łopatkami to chciałbym wiedziec czy istnieje możliwość podłączenia ich do komputera lub gdzie aby wszystko działało poprawnie ... Prosze o pomoc i ewentualne pomysly pozdrawiam
Gatitoo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta