Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Wyciek oleju z turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam pewien problem, po odkreceniu platikowej pokrywy na silnik zauwazylem ze na gorze turbinka jest ubrudzona olejem, wytarlem to i za kilka dni odkrecilem ponownie dekiel i tak samo turbinka byla lekko w oleju( nie sa to jakies duze ilosci oleju). Zaznaczam, ze nie jest to na 100% olej ktory wycieka z korka wlewu oleju. Co to moze byc, czy turbine mozna w jakis sposob uszczelnic? Poza tym wszystko w porzadku samochod sie zbiera, nie kopci, nie pobiera oleju, jednym slowem nie widac niepokojacych objawow poza tym olejem na turbince. Pozdrawiam

Opublikowano

u mnie jest podobnie. przy przegladzie w serwisie zgaszalem to i mistrz jak tam sie zwą wytlumaczyl ze turbina w dieslu pracuje w srodowisku mokrym bo jest chlodzona olejem i taki objaw to normalna sprawa ale nie wie m czy ma racje. pozdr

Opublikowano

Witam! Mam pewien problem, po odkreceniu platikowej pokrywy na silnik zauwazylem ze na gorze turbinka jest ubrudzona olejem, wytarlem to i za kilka dni odkrecilem ponownie dekiel i tak samo turbinka byla lekko w oleju( nie sa to jakies duze ilosci oleju). Zaznaczam, ze nie jest to na 100% olej ktory wycieka z korka wlewu oleju. Co to moze byc, czy turbine mozna w jakis sposob uszczelnic? Poza tym wszystko w porzadku samochod sie zbiera, nie kopci, nie pobiera oleju, jednym slowem nie widac niepokojacych objawow poza tym olejem na turbince. Pozdrawiam

jak to pod pokrywą silnika masz turbine ?? może Ty o EGR piszesz a nie turbo - jeżeli rzyga Ci bokiem to pewnie jest już zasyfiony i czas go oczyścic lub wymienić.

Turbina w AWX znajduje się poniżej obudowy filtra powietrza, pomiedzy silnikiem a filtrem i tak na oko zobaczysz tylko wierznią część sprężarki.

Upewnij się czy na pewno piszesz o turbo ...być może źle zrozumiałem Twój opis :cool1:

Opublikowano

Dawaj fotki :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.