Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta plastikowa prowadnica bagnetu


Crucifixed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z wyciągnięciem pękniętej rurki bagnetu.

Wiem, że takie tematy już były, wiem, że dostęp jest ciężki - da się włożyć rękę, ale żeby porządnie złapać końcówkę i wyciągnąć już nie bardzo.

U mnie jest tego typu problem, że ta rurka pękła przy samej nasadzie na metalowy pierścień :/

Nie ma możliwości złapania całą ręką tej końcówki, a jest ona na tyle mocno nasadzona, że dwoma palcami tego nie wyciągnę.

Próbowałem nawet dojść tam kombinerkami i mało wiele da rade nimi tam się dostać, ale wyciągnąć nie ma gdzie, tym bardziej, że rurka się kruszy i nie trudno żeby jej kawałki powpadały do środka.

Miał ktoś podobnie i ma jakiś pomysł jak to usunąć?

Zastanawiam się, czy nie wcisnąć w środek metalowej już rurki kawałka szmaty i nie spróbować rozkruszyć reszty, tak żeby nic nie wpadło do środka.

Już widać, że jej resztka się dość łatwo wykrusza, ale jest ona dość solidnie nasadzona i nie wiem czy to coś da.

Ma ktoś jakiś lepszy pomysł?

Edytowane przez Crucifixed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada . Pomysł ze szmatka nie jest zły tylko przywiąż sobie do niej kawałek sznurka żeby za głeboko ci nie wpadła . Mozesz tez odkrecic alternator żeby miec wiecej miejsca . Ja do wyciagniecia ukruszonej rurki użyłem szczypiec typu mors. ścisnąłem u podstawy plastikowej rurki , nastepnie poruszalem prawo lewo , tak ze obruszała sie na tej metalowej i jakos zeszla. Metalowa na ktora wcisnieta jest ta plastikowa na koncu ma cos jak wieloklin , dlatego ciezko jest obrócić i zerwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...