Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatronic, nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie dzisiaj wsiadłem do mojego auta i po chwili jazdy próbowałem włączyć ac żeby wysuszyć szyby. I , niestety, klima nie włączyła się, Śnieżynka zapala się i praktycznie od razu gaśnie. Wszystko inne związane z układem ogrzewania i temperatury w aucie działa ok ale ac nie włącza się. Podejrzewam , że to może brak płynu w układzie bo ostatnio w garażu zauważyłem jakieś zwiększone kałuże wody ale zrzucałem to na pogodę (śnieg, deszcz, błoto pod autem). Poratujcie - co najpierw sprawdzić ? Jak sprawdzić poziom płynu ac? :rolleyes:

Opublikowano

Rudolf, a powiedz mi jaką masz temp. zewnętrzną otoczenia

przecież temat przerabiany był wiele razy :bicz:

Opublikowano
Rudolf, a powiedz mi jaką masz temp. zewnętrzną otoczenia

przecież temat przerabiany był wiele razy :bicz:

Około 3-4 stopni ale zawsze klima włączała mi się bez problemu.

Opublikowano
Około 3-4 stopni ale zawsze klima włączała mi się bez problemu.

Ponizej +5*C klima nie zalaczy sie.

Opublikowano
Rudolf, a powiedz mi jaką masz temp. zewnętrzną otoczenia

przecież temat przerabiany był wiele razy :bicz:

Około 3-4 stopni ale zawsze klima włączała mi się bez problemu.

Już wiem że macie rację! Dzsisiaj jest na zewnątrz 7 stopni i wszystko hula pięknie! Dzięki za podpowedzi i pozrawiam

Opublikowano

Witam.

Tez myslalem ,że z moim climatronikiem jest cos nie tak bo jak piz*zi to nie mogłem jej wlaczyc.Byla zasze ustawiona na auto 19oC a przyszedl mróz i zonk sniezynka gasnie.Czyli drodzy kluboicze szystko jest ok?

Jeżeli tak jest, to lipa bo dużo jezdze i nawet zime clima jest potrzebna tym bardziej ze jezdzę dużo po Norwegii:-(

[ Dodano: 05-02-2007, 21:01 ]

Witam.

Tez myslalem ,że z moim climatronikiem jest cos nie tak bo jak piz*zi to nie mogłem jej wlaczyc.Byla zasze ustawiona na auto 19oC a przyszedl mróz i zonk sniezynka gasnie.Czyli drodzy kluboicze szystko jest ok?

Jeżeli tak jest, to lipa bo dużo jezdze i nawet w zime clima jest potrzebna tym bardziej ze jezdzę dużo po Norwegii:-(

Opublikowano

U mnie klima nie załancza się poniżej +2*C

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wyciagnalem Klimatronik, wykrecilem plytki drukowane. Zrobilem fotki. Jak ktos moze rzucic okiem niech rzuci. Nie widac tam zadnych nieprawidlowosci ale z drugiej strony ja sie nie znam. Skrecilem wszystko spowrotem i dalej te same bledy.

Fota1

Fota2

Fota3

Opublikowano
U mnie klima nie załancza się poniżej +2*C

:eek: a sniezka pojawia sie przy jakiej temperaturze, tez +2*C czy +5*C?

Opublikowano

powinno byc +5C

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.