Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena felg


orgia

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
zastanawiam się nad zmianą felg. Dostałem z autem dwa komplety jedne 18" ale komfort jazdy nie bardzo więc sprzedaję (w zasadzie już mam kupca), ale mam jeszcze 16" audi w stanie takim sobie... Mają parę obtarć , więc jestem ciekawe ile za takie coś dostanę? dorzucam opony ziomowe z tym że przednie to szrot już tył maks 1-2 sezony więc też raczej wymiana :) Zdjęcie:

a Pictures, a Images, a Photos, a Videos - Image - TinyPic - bezpłatny hosting obrazów, udostępnianie zdjęć i hosting filmów wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem trochę 16 dla brata i za powiedzmy ładne i oryginalne trzeba zapłacić od 800 do 1000 zł za same felgi bo opony to raczej wszystkie szroty albo 10 letnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są proste, w niezłym stanie i sprzedajesz z tymi oponami to ok 800zl choć ja dal bym za te felgi nie więcej jak 600 bo opony i tak trzeba nowe. Skoro sprzedajesz letnie 18 i zimowe 16 to chcesz kupić wielo sezonowe 15 ??? Moje b6 na zimowych 15 lata po drodze jak pijany zająć wiec odradzam.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są proste, w niezłym stanie i sprzedajesz z tymi oponami to ok 800zl choć ja dal bym za te felgi nie więcej jak 600 bo opony i tak trzeba nowe. Skoro sprzedajesz letnie 18 i zimowe 16 to chcesz kupić wielo sezonowe 15 ??? Moje b6 na zimowych 15 lata po drodze jak pijany zająć wiec odradzam.

Nie, planuje kupić 17'' :D kompromis pomiedzy komfortem i wyglądem :D 18 już się sprzedały a nad tymi 16 myślę. Są proste, oryginalne, nie spawane z tym że nie sa to igły w ocenie od 1-5 ja daje im 3+ 4-. Tylko wlasnie jak mam je oddać za 500 zł to szczerze mówiąc wolę je zostawić sobie na zimę :-) Tylko znów automatycznie mniejsza kwota zostaje mi na 17"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na 17 od 3 lat i jestem bardzo zadowolony, 15 mam na zimę i niestety jest to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje jeszcze zamiana może tu znajdziesz kompromis, znajomy zamienił sie z Panem poznanym pod biedą i od słowa do słowa Pan zaproponował zamianę jego 18 na kolegi 16 :) wiec może i tobie się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...