Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyczyścić reflektor przedni od środka?


mati310588

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chyba nie ten dział ale się zapytam tak jak w temacie jak wyczyścić reflektor od środka ponieważ mam w nim jakieś drobinki po wykręceniu lampy część udało mi się wytrząsnąć ale reszty niestety nie dałem rady, a poza tym lampa w środku jest zakurzona. Czy mogę tam wlać np. wodę destylowaną albo wódkę, potrząsać i wylać?

Pozdrawiam

Edytowane przez mati310588
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje czyscilem woda destylowana z izopropanolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje rozkleić lampe i wyczyścić wszystko dokładnie. Sam w niedługim czasie zamierzam tak zrobić, bo mój kolega jak wyczyścił to wyglądają jak nowe :D

Z tego co mi mówił to wsadził leflektor do piekarnika rozgrzanego do 60 stopni na 30 min. po czym wyjął i energicznie w rekawiczkach rozkleił. Nie wiem czym czyścił w środku ale na zewnatrz stosował papier ścierny na mokro a potem paste polerską. Po wyczyszczeniu ponownie piekarnik, rozgrzanie lamp i kleju i po wyjęciu ściski i pozostawienie do wystygnnięcia.

Decyzja należy do Ciebie!


Przepraszam najmocniej za wprowadzenie w bład. Wyżej napisana procedura była przeprowadzona w pasacie. Niestety cos mi sie pokićkało. Myślałem, że też tak robił w audi.
Jeszcze raz sorki za błąd.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...