Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Do czego jest ta wtyczka ( Zdjęcie )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dziś zauważyłem pod maską a dokładnie po prawej stronie silnika zaraz pod rurą dolotową wtyczke z uciętymi kabelkami :facepalm::facepalm::facepalm:

Z jednej strony wchodzą dwa kabelki z drugiej nie widać ale są obcięte dwa

xulfj7i8.jpg

Wie ktoś do czego to jest ?

Albo może ktoś sprawdzić gdzie to idzie ?

Dziękuje

Opublikowano
  • Autor

z samego rana jutro sprawdze i dam znać ; )

A wiec tak :1J0973702 >PET< FEP 5/1 2101

Innych oznaczeń na niej nie widze

Edytowane przez Radex121

Opublikowano

Musisz sprawdzic :wink:

- oprawka wtyczki sprezarki klimatyzacji

- czujnik temperatury

- dodatkowa pompka płynu chłodzacego

- poduszka silnika

Opublikowano

Jest to czujnik temperatury.

Opublikowano
  • Autor

sorry ze marudze ale możecie napisać tak w skrócie w którym miejscu on tam jest ? jeżeli to ten czujnik temperatury ? rozglądam sie tam ale nic nie widze hmmm

jeżeli to poduszka silnika to ta z wtyczką jest po prawej stronie silnika ? ( prawa strona gdy stoimy na wprost auta )

Edytowane przez Radex121

Opublikowano

Nic nie rozumiem.

Opublikowano
  • Autor

He pytałem sie w którym miejscu jest ten czujnik temperatury :P

Edytowane przez Radex121

Opublikowano

Przed chłodnicą klimy powinien być.

Opublikowano
  • Autor

Czujnik na swoim miejscu.

Z resztą nie mógł by to być czujnik bo temperatury auta klimy i wszystkiego chodzą mi poprawnie tzn nie widze, żeby wskazówki mi wariowały nagrzewa sie tez dobrze przejechałem pare dni temu 1200 km trasy i tez nie było problemu z temperaturą więc to odpada

Z tego co widze to ta wtyczka wisi już tam nie pierwszy dzień

Ide szukać dalej może coś znajde :huh::huh::huh:

Opublikowano

Ale jak mowisz ze wychodza z niego kable to musi byc cos innego

Edytowane przez Maszczyk

Opublikowano
  • Autor

A więc tak rozebrałem co mogłem i wymacałem , obejrzałem co mogłem niestety tylko od góry miałem dostęp aby się rozejrzeć ponieważ, nie miałem
jak podnieść auta aby pod nie wejść .

Niestety niczego specjalnego sie nie dowiedziałem po za tym ze kable od tej wtyczki łączą się z inną wiązką i wtyczką zaraz pokaże zdjęcia
może to jest jakiś trop.

1: to jest druga wtyczka która jest połączona z tą z uciętymi kabelkami jest ona wpięta na samym dole silnika

2: Wtyczka z uciętymi kabelkami

3: kabel który łączy te dwie wtyczki i idzie on koło świeć żarowych ,koło filtra paliwa i za silnik, a potem łączy się z innymi kablami.


vsxl73y7.jpg


A tu wyjąłem wtyczke z tymi uciętymi kabelkami

w4ilkm4h.jpg

Poszukam gdzieś schematu instalacje silnika może znajde odpowiedz na ten problem

Nie moge nigdzie znaleźć.....

Może ktoś to sprawdzić u siebie pod maską ? te dwie wtyczki są koło prawej poduszki silnika jedna jest wpięta na samym dole silnika ( tak jak na zdjęciu wyżej ) a do tej drugiej szukam odpowiedzi


Na prawde nikt nie może otworzyć maski i sprawdzić gdzie biegnie ten kabel :huh:

Widać te wtyczki od razu bez ściągania pokrywy silnika czy czego kolwiek :decayed:

Edytowane przez Radex121

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.