Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lg g2 mini czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie umowa mi sie kończy i spodobał mi sie Lg G2 Mini ma ktoś was? Czytałem różnie opinie ze po jakies aktualizacji bateria trzyma krócej... Wie ktoś coś na ten temat? I te przyciski z tyłu ze same zdjęcia robią w kieszeni prawda To? Ewentualnie myśle tez nad Lg Spirit . Prosze o opinie uzytkowników Tych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten tel. Bateria trzyma długo. Tel nie robi sam zdjęć :) NIe spotkałem się z czymś takim. Według mnie trochę za duża rozdzielczość ekranu ale ogólnie telefon godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie kupiłem i śmiga jak szalony.Wcześniej miała Samsungi i z tego jest bardziej zadowolona ;p Antutu około 20tyś :) Bateria 2-3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel w pracy ma G2 mini i potwierdzam.. w kieszeni sie czasem odblokował albo włączył jakieś funkcje jeśli się guziki z plecków same wciskają podczas noszenia w kieszeni. Kupił pokrowiec który chowa trochę guziki i już problem miną :decayed: Ogólnie przyjemny tel, kolega chwali go sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie jeszcze nigdy w kieszeni ani w torebce się nie odblokował ;p Kiedyś nawet chciałem go kupić,bo telefon bardzo fajny w używaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pokłóciłem się z szajsungiem to wziąłem na próbę G2 mini. Zaskoczył mnie jak przy 1GB ramu działał dobrze gdzie np. S3 zamulała. Po miesiącu sprzedałem i wziąłem G2. W porównaniu do S4 jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jeszcze masz do wyboru?

Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia E4, Microsoft Lumia 535, LG L50, Samsung Galaxy S4 mini. Myślałem tez nad tym samsungiem ale baterie ma 1900 i wszyscy narzekają. Jest też Kazam ale na takie to nawet nie patrze. Chyba wybiore ten Lg g2 Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie zdecydowanie wolałbym dołożyć ok 50zł i kupić odświeżoną S3 Neo z 1.5GB RAM z wyższą rozdzielczością ekranu w końcu HD bo ma 720p a G2 Mini ma tylko o 0,1'' mniejszą przekątną ekranu ale ze znacznie niższą rozdzielczością przez co nie wykorzysta jakości HD choćby w filmikach na YT, lepszymi kątami ekranu i kolorystyki Amoled oraz lepszym aparatem i wcale nie chodzi o ilość Mpix ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie zdecydowanie wolałbym dołożyć ok 50zł i kupić odświeżoną S3 Neo z 1.5GB RAM z wyższą rozdzielczością ekranu w końcu HD bo ma 720p a G2 Mini ma tylko o 0,1'' mniejszą przekątną ekranu ale ze znacznie niższą rozdzielczością przez co nie wykorzysta jakości HD choćby w filmikach na YT, lepszymi kątami ekranu i kolorystyki Amoled oraz lepszym aparatem i wcale nie chodzi o ilość Mpix ;-)

akurat tego modelu nie mam ofercie, wstrzymam się miesiąc i może będzie coś lepszego bo jak patrze ten Neo lepszy telefonik. Ale na dzień dzisiejszy brałbym Lg g2 mini...Dzięki Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy ma S3 Neo i jak się pobawiłem to stwierdziłem że d*py nie urywa :decayed: Jak to Samsung,potrafi złapać laga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z pracy ma S3 Neo i jak się pobawiłem to stwierdziłem że d*py nie urywa :decayed: Jak to Samsung,potrafi złapać laga [emoji14]

+1

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...