Treść opublikowana przez vito A4
-
8.5J
245/40 zakładaj jak się należy Ja taki komplecik szykuje na wiosnę felgi 18 z A5 szerokie 8.5j et 29 ?
-
Jakie dystanse w A4 B8
O no to więcej niż sądziłem! A dodatkowe pytanie bo podoba mi się felga 8.5j et 29 z audi a5. Przy zawieszeniu 1bv sedan lift to usiądzie? -pytam tak awaryjnie jak bym trafił gdzieś te felgi. Opony mam 245/40 Bo ogólnie to chyba obecne felgi zostawię co mają 8j et 47 tylko chce dołożyć dystans bo slabo to wygląda. Na zimę mam teraz 17" et 28 7.5j felga i jest równo z rantem. Opona 225/50.
-
Jakie dystanse w A4 B8
Tak jak w temacie 47 ET Felga 8j
-
Jakie dystanse w A4 B8
Hugo A pokażesz foto jak leży u Ciebie ta felga z dystansem 15mm. Mam te same felgi zawias 1bv i nie wiem czy dystans 15 czy grubszy pakować? Ale 15 chyba bedzie w sam raz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Proszę o poradę. A4 b8 lift zawieszenie 1bv. Latem felga 18 jest ok. Teraz na zimę da radę założyć felgi 16 et 37 z oponą 205/55 lub 205/60 żeby to jakoś wyglądało i jeździło? Felgi takie jak na zdjęciu 16. ( to moja pierwsza zima z b8) Czy lepiej felgi 17 cali z oponą 225/50 lub węższe? Drugie pytanie co do obecnych felg 18. Opona 245/40 Mają et 47, zakładać dystanse czy zmienić wzór felgi na mniejsze et bo nie ukrywam ten wzór felgi średnio mi się podoba i przez to myślę o wymianie na inne 18.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8KXDA169415 Dziękuję Dev.
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę o kolejny vin. Dziękuję Dev ! WAUZZZ8E78A008178
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8T2EA034567 Znów proszę, dziękuję!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
-
Tacierzyństwo
Witam. Krótko i na temat. Jakich fotelików używacie dla swoich dzieci. Chodzi mi o fotelik powyżej 9 kg, najlepiej jazda tyłem do ok 4 lat A potem nowy fotelik. Dobrze żeby był montowany na isofix gdyż mam dwa auta i muszę to przekonać między jednym a drugim. Ewentualnie miał możliwość przepięcia do jazdy przodem. Cenowo coś W okolicy 1 tyś do 1.5 tyś. Może ktoś poleci jakiś sprawdzony fotelik dla pociechy w przedziale 9-18 lub 9-25 kg.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika z b5 avant nr rej. SK....R stoimy pod tym samym blokiem w Katowicach ?
-
Tacierzyństwo
Proszę o poradę, potrzebuję kupić wózek dziecięcy dla nadchodzącej córki ? Może ktoś z doświadczenia podeślę linki, nazwy, modele wózków wartych kupna w cenie nie wiem 1200 do 1800 zł? Co macie i co polecacie chętnie zobaczę ?
-
Jaki telewizor 65 cali kupić?
Samsung UE65MU6472
-
Jaki telewizor 65 cali kupić?
Admin - można usunąć ten temat, TV kupiony.
-
Jaki telewizor 65 cali kupić?
Witam. Krótko i na temat: potrzebuje kupić TV 65 cali do zawieszenia na ścianie. Jaka marka jaki model? W domu mam dwa Samsungi 55" i 65" i chyba te firmę preferuję choć z innych też są dobre modele także warto się zainteresować. Co macie, co polecacie dobrego nie za "milion monet" Budżet powiedzmy ok 4 do max 5 tyś zł. TV do codziennej telewizji satelitarnej, bez gier, konsoli itp. Może ktoś ma polecane strony internetowe do kupna albo w których sklepach warto kupić teraz TV (promocje, rabaty) Pozdrawiam i proszę o porady. Jakieś opinie o : SAMSUNG UE65MU6472 ?
-
VW Golf 7 2.0TDI 150KM vs 1.4 TSI 122KM
Dzięki Ale te stronę już przeglądałem, czytałem.
-
VW Golf 7 2.0TDI 150KM vs 1.4 TSI 122KM
Nikt nic więcej nie wie na temat Golfa VII ( po 2012 roku) z 1.4 TSI pod maską ??
-
VW Golf 7 2.0TDI 150KM vs 1.4 TSI 122KM
Podepnę się pod temat jeśli mogę. Obecnie też interesuje się Golfem VII z rocznika 2012-2014 i tu dylemat czy 1.6 TDI czy 1.4 TSI (122 KM bądź 140 KM) Będę zmieniał pracę, do tej pory dojeżdżałem do pracy 70 km w jedną stronę więc diesel się spisywał fajnie. Obecnie na wiosnę jak zmienię pracę to będę dojeżdżał 20 km w jedną stronę. ( miesięcznie ten sam dystans około 900 km ale odległość mniejsza z 70 km na 20 km.) I tu pytanie czy lepiej już szukać takiej benzyny 1.4 czy spokojnie diesel 1.6 na takie odcinki? ( znów problem DPF-a się robi czy będzie to działać dobrze jak nie będzie auto w trasie jeździć) Co do samego golfa VII z 1.4 TSI 122 pod maską to również słyszałem, że poprawiony i dobry silnik. Znajomy ma od nowości z 2012 roku i chwali ten silnik dlatego zastanawiam się nad zmianą diesla na benzynę przy takiej jeździe jaka mi się zapowiada. Ktoś coś więcej powie na temat 1.4 TSI po 2012 roku?
-
Audi A3 8p 1.6 tdi / 2.0 tdi
Witam. Chciałbym poznać opinie na temat Audi A3 z rocznika 2011-2012 z silnikiem 1.6 tdi lub 2.0 tdi. Czy ogólnie auto w tym roczniku warte zainteresowania z tymi silnikami ? Jeżdżę Audi A4 b7 1.9 tdi a z A3 nie miałem styczności. Może ktoś ma takie auto i podzieli się opinią oraz odczuciami z użytkowania? Dziękuję i czekam na odpowiedzi.
-
Spotkania na drodze
Dzięki i również pozdrawiam
-
kupno kamerki samochodowej
Ktoś posiada kamerę samochodową z firmy ORLLO ? Zainteresował mnie model : ORLLO STARLING - może ktoś posiada, jakieś opinie ? cena +/- 350 zł za nią. https://orllo.pl/kamera-samochodowa-podczerwien-1080.html - specyfikacja plus przykładowy film z kamery.
-
WV Passat B6 2.0 TDI CR 2009-2010 r.
Witam. Potrzebuję opinii na temat Passata B6 z silnikiem 2.0 TDI CR ( rocznik 2009-2010) o mocy 140 lub 170 KM. w sedanie i raczej manualna skrzynia biegów. Jak sprawują się te silniki w Passacie? Warte uwagi i polecenia? 2.0 170 KM DSG - warto brać takie auto w tej skrzyni czy lepiej manual? Jeśli chodzi o budę auta, całokształt to warto takiego Passata kupić z końca produkcji modelu ( 2009/2010 ) wersja po lifcie na białych zegarach.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Witam. Potrzebuje kupić materac do sypialni 160x200. Może ktoś się dobrze zna i wypowie jaki kupić ( sprężynowy kieszeniowy / piankowy czy lateksowy ) Wiem że każdy woli co innego, byłem w salonach i leżałem na różnych. Głównie odpowiadał nam lateksowy za wygodę i to że nie czuć drugiej osoby gdy siada, wstaje itd a na sprężynowym jednak było czuć. Żeby nie nudzić to proszę o opinie albo pochwalcie się jeśli macie jakiś dobry materac godny polecenia. Kwota powiedzmy 1500-2300 max Mile widziane nazywa czy linki do materacy Z góry dziękuję za odpowiedzi.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Doradzi ktoś jakie płytki położyć na fartuch w kuchni? tzn jaki kolor/kolory czy wzory? Ciemne czy jasne płytki przy takiej kuchni? Dorzucam zdjęcie z projektu. http://www.directupload.net/file/d/4534/jz3xj4px_jpg.htm