Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szaraczek TDI In Progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Wkońcu nadszedł ten czas ze i ja pochwale sie swoim Audi . Zakupione w lutym 2014 w Niemczech. Silnik 1.9 tdi AWX skrzynia 5 .

Z fabryki wyjechał w sierpniu 2002 z :

- pełnym fisem

- 4 elektrycznymi szybami

- składanymi lusterkami

- concert 2

-pakiet zima ( podgrzewane spryskiwacze, zamki ,lusterka)

-chromowanymi ramkami szyb

Biedy nie bylo ale rewelacji tez nie ;/

W aucie zrobione zostało:

-Dołozenie fotochrom wewnetrzny

-Zmiana Concerta 2 na BNS 5.0 i wkoncu na RNS-E

-Climatronic AH z czujnikiem i podgrzewanymi siedzeniami

-Dołozenie tempomatu i zmiana kierownicy na multi od B8

- Zmiana spryskiwaczy na mgiełkowe podgrzewane

- Servotronic

- Moduł Bluetooth wersja High

- Lampka Podsufitki z diodami ambietne

- Panel Menu i aktywacja funckji Menu w liczniku

- Zegarek atomowy

- Zmiana tunelu na 2 din, popielniczki

- Licznik kolorowy :banan:

- BOSE

- Podświetlanie tylnej popielniczki

- Zderzak Sline z PDC na 2 rury( w trakcie podlaczania pdc )

- Zmiana wydechu na 1.8 T ( jakby mocy przybylo ;) )

Plany:

- Dołozenie fotochrom zewnetrzny i zmiana lusterek na te z pamiecia

- Czujnik jakości powietrza ( kupiony czekam az tylko przyjdzie ) kupiony i podlaczony ale niestety nie dziala :kwasny:

- Fotele S-Line półskóry

- Bixenon

- Alu 18 .

Pewnie w miare modzenia wpadnie cos innego oczym niezwlocznie sie pochwale ;)

8d5bcc4eb6f9a8adm.jpg

3ca1307fbdf82220m.jpg

aa50c23641396271m.jpg

5523b42249bb2ec2m.jpg

e9f158c8b2caa652m.jpg

25cde146dd043aabm.jpg

e9e5a95418bc7a43m.jpg

70944b1c7146eab8m.jpg

13d7aa6a470ab1b4m.jpg

c6cc8c1713f75b74m.jpg

I mała zapowiedż kolejnego moda ;)

949f3eeab086916em.jpg

18c48bf94935c9cbm.jpg

98b75e63df5308e3m.jpg

http://www.fotosik.pl/zdjecie/0a8a0b2407d7dede

Edytowane przez rafi10612

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dawaj wiecej zdj :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie mam kiedy zrobic:/

Nowe zdj ;)

Opublikowano

Zaczyna sie zabawa hyhyh :))

Opublikowano
  • Autor

Ktora mam nadzieje ze za szybko sie nie skonczy bo kazdy gadzet cieszy jak malo co :)

Opublikowano

Gratulacje auta:-) widac ze masz plany:-) a to jest bardzo wazne:-) pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziekuje:) plany mam i mam nadzieje ze mi sie uda je zrealizowac w calosci:)

Dzis auto przeszlo serwis klimatyzacji i odgrzybiania . Dostalem wkoncu dlugo wyczekiwane gadzety ktore mysle ze chociaz troche odswieza srodek :)

0f2dd199e21c7231m.jpg Moj rekordzik :D

Opublikowano

ladnie :P

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dlugo nie odświezalem watku...

Do auto wpadlo BOSE i przy okazji ze tunel byl wyciagniety dolozylem podswietlenie tylnej popielniczki.

Zakupilem tez zderzak Sline z PDC. Czekam az tylko zostanie pomalowany w kolor i biore sie za montaz zderzaka,wymiane wydechu na 2 rury i podlaczenie PDC tyl :) przy okazji zakupu zderzaka wypatrzylem ciekawa rzecz jaka byl reczny z wymiennym guzikiem. Dlugo go szukalem bo wczesniej zakupione przezemnie mialy niestety nie wymienny guzik. W nowym recznym guzik jest w stanie idealnym ,jakby co mam drugi na wymiane z ASO ;)

Opublikowano

No Rafał widzę że mody idą pełną parą :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Staram sie aby projekt nie stal w miejscu:)

Opublikowano

Dopieszczaj furkę :kox: Zazdroszczę zderzaka i dwururki, mam nadzieję że i u mnie niebawem wpadnie taki mod :D

Opublikowano

najwazniejsze aby do przodu :)

malymi kroczkami coraz lepiej ;)

Opublikowano
  • Autor

No dokladnie:) oby jeszcze trafic zderzak sline na przod i bedzie miodzio:)

Opublikowano

Rafał dasz rade, ja dokładke szukam prawie 8 mc, ogólnie to mi został zderzak ze spryskami do ogarniecia,a tak kilka mankamentów w srodku, z zewnątrz to chyba wszystko ogarnołem.

Opublikowano
  • Autor

No ja tak powolutku zaczynam z zewnatrz ogarniac. Jak tylny zderzak i wydech udalo sie kupic w normalnej kasie tak patrzac na cene przednich to masakra. Ale moze cos trafie;)

O zderzaku ze spryskami sam mysle i dodatkowo z pdc do kompletu:)

Juz nie moge sie doczekac az zmienie zderzak z tylu

Opublikowano

No może nie mam sline, ale pdc i dwa wydechy, a to już coś :)

Opublikowano
  • Autor

No ba:),odrazu inne auto

Listwy tez fajnie masz pomalowane. Auto czarne a listwy srebne

Opublikowano

Listwy są z B7-demki, w kolorze orginału :grin: miałem je przemalować ,ale na razie mi się tak widzą :)​ są o niebo lepsze niż z B6-stki.

Opublikowano
  • Autor

No u ciebie to super wyglada . Ja bede musial pomyslec nad listwami do swojej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.