Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra na alcantara


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jakoś fotele skórzane nie do końca mi pasują, myślę nad wymianą foteli na alcantara.

Mam fotele jak poniżej:

skora2.jpg

fotele są podgrzewane, brak elektryki.

Mam na oku te fotele

skora1.jpg

te fotele są również bez elektryki, mają tylko pompowane lędźwie.

Pytanie czy podejdzie to bez problemu ?

Jest różnica sedan czy avant ?

Jak z tymi pompowanymi lędźwiami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu beda pasowac :) kanapa( oparcie) roznia sie tylko mocowaniem rolety

Podłaczenie ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/220411-zmiana-siedzenia-podgrzewane-wentylowane-elektryka/?p=3102834#entry3102834

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu beda pasowac :) kanapa( oparcie) roznia sie tylko mocowaniem rolety

Podłaczenie ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/220411-zmiana-siedzenia-podgrzewane-wentylowane-elektryka/?p=3102834#entry3102834

Przeczytałem cały wątek który podałeś. I doszedłem do tego że do lędźwi trzeba tylko podpiąć zasilanie. Nic nie trzeba kodować.

Mam tylko jedno pytanie skąd to zasilanie najprościej wziąć ? ( żeby pół auta nie rozbierać ) Może da się z którejś wtyczki pod siedzeniem prąd ukraść?

A i jeszcze jedno podłokietnik będzie taki sam ? nie trzeba będzie tunelu wymieniać ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zsilanie ciagniesz do bezpiecznika z lewej strony deski lub z prawej , mase łapiesz gdzie kolowiek

Tunelu nie musisz zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zsilanie ciagniesz do bezpiecznika z lewej strony deski lub z prawej , mase łapiesz gdzie kolowiek

Tunelu nie musisz zmieniać

dzięki !

We Wtorek jadę po fotele, mam nadzieję że będą ok.

Fotele zabudowane już w aucie, dla mnie super w porównaniu do zwykłych skórzanych stołków.

Chciałem jeszcze podpytać o same tapicerki na drzwiach, te nowe mają światełka czerwone i takie białe od spodu :) , dużo roboty jest z tym żeby to świeciło ?

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra decyzja - alcantara wygląda nieporównywalnie lepiej niż zwykła skóra

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałem jeszcze podpytać o same tapicerki na drzwiach, te nowe mają światełka czerwone i takie białe od spodu :) , dużo roboty jest z tym żeby to świeciło ?

Trzeba kilka kabelków i wtyczek dołożyć, albo kup gotowe wiązki na aledrogo kodowanie i gra i buczy zespół pieśni i tańca z kampuczy :)

Tutaj masz cały temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze podpytać o same tapicerki na drzwiach, te nowe mają światełka czerwone i takie białe od spodu :) , dużo roboty jest z tym żeby to świeciło ?

Trzeba kilka kabelków i wtyczek dołożyć, albo kup gotowe wiązki na aledrogo kodowanie i gra i buczy zespół pieśni i tańca z kampuczy :)

Tutaj masz cały temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Wiązki te w drzwiach mam bo były z tymi nowymi boczkami. Może jak cieplej się zrobi to się do tego tematu przymierzę. Na razie umówiłem się z elektrykiem na odpalenie lędźwi, po świętach ma działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz wiązki to żaden problem wystarczy kodowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...