Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Peugeot 508 2015 rok - pytanie


Animal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie byłem wczoraj autem szefowej na myjni i się przeraziłem. Co jest nie tak z nowymi lakierami, że auto użytkowane od 2 tygodni, po przebiegu 1100km i myte raz na bezdotyku a drugi raz na myjni ręcznej wygląda tak:

a9a59d5dde265733med.jpg

364793c701a65523med.jpg

e2e272524a1a97b1med.jpg

f229f2eb77e43ca0med.jpg

5b40ec196c659070med.jpg

65b304ac77a3d7c5med.jpg

8b55d3152488985fmed.jpg

Niestety nie miałem przy sobie aparat a jedynie telefon, który nie do końca oddaje wszystkie defekty. Ogólnie to całe auto jest w swirlach i holsach. Masakra.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard, masz teraz odpowiedź dlaczego nowe auta przed zabezpieczeniem powłoką są polerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ale byłem przerażony jak zobaczyłem to auto po umyciu. Chyba by mnie szlag trafił gdybym odebrał auto z salonu a po 2 tygodniach miał taki lakier :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina nowoczesnego (miękkiego lakieru) czy po prostu tak w salonie pucowali ścierkami z Tesco, że każdy lakier by się poddał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina nowoczesnego (miękkiego lakieru) czy po prostu tak w salonie pucowali ścierkami z Tesco, że każdy lakier by się poddał?

Po trosze wszystkiemu, mamy znajomego w serwisie Skody jak opowiadał jak ''fachowcy'' myją to .... spadała gąbka, tak tak gąbka to trzeba ja przydeptać nie wiem po co :) po czym myć dalej najlepiej jednym zamoczeniem cały bok :(

Dwa Franiu... noo.. za 30min przyjeżdża Pani po auto weź przetrzyj bo stał na dworze i sie przykurzył i wstaw już go do salonu ... itd...

Mieliśmy takiego C5, klienta co już 3-cie auto oddał nam na powłokę, mieli zakaz zdzierania czegokolwiek z samochodu taki przyjechał z fabryki taki odrazu do nas.... i było dużo lepiej.

Ale to też zależy od lakieru ojca Mondeo mimo że pewnie go myli nie wymagał korekty przed nałożeniem powłoki, albo nie deptali gąbki ;)

Edytowane przez gusiak11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Człowiek jednak całe życie czegoś się uczy :grin: motyw z deptaniem gąbki to mistrzostwo świata... w głupocie :facepalm: i idealny przykład jak NIE należy postępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...