Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Jakie śruby do wahaczy ?

rotter
 Share

Recommended Posts

witam - jak w temacie - będe zmieniał amorki i sprężyny w aucie i może jest ktoś kto jest w stanie mi powiedzieć jaką twardość i długość powinny mieć śruby od wahaczy, bo jak wiadomo lepiej nie zakładać z powrotem tych samych a wahacze są w dobrym stanie bo pare miesięcy temu wymieniałem a chciał bym uniknąć rozkręcania i dopiero jeżdżenia za śrubami

poszukaj na forum były dokładnie opisane włącznie z numerem w aso :decayed:

Bardziej się opłaca kupić cały komplet na allegro za 50 zł, niż kupować parę sztuk w serwisie (ceny są z kosmosu) A i tak w innych sklepach ze śrubami takich nie dostaniesz.

http://moto.allegro.pl/item456613288_sruby_wahaczy_kpl_audi_a4_a6_a8_vw_passat_b5_b6.html[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 22:53_________________________________________________Myślę że jeśli były wymieniane wahacze ze śrubami niedawno, to można je jeszcze raz użyć.

można by nie wymieniać śrub ale miesiąc po wymianie wahaczy obniżałem auro i i wtedy właśnie nie wymieniałem śrub a teraz już nie moge zrobić tego kolejny raz i dla tego szukam jakichkolwiek informacji na ten temat i serdecznie dziękuje za podany link :hi: