Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie na rozgrzanym silniku


djtimek

Rekomendowane odpowiedzi

AUDI A4 B5 1.6 ADP LPG

Witam

Mam taki problem dłuższy czas już , a więc samochód szarpie, tylko gdy jest rozgrzany ( zimą problemu praktycznie nie było ) i tylko przy obrotach silnika ok. 4 tys. ( jakieś 110km/h ) przy niższych obrotach nie ma żadnego problemu , tylko w tym jednym punkcie zaczyna szarpać i więcej już nie pojedzie samnochód . Wymieniłem już świece na ( BERU ) , kable zapłonowe na ( BERU ), kopułke rozdzielacza zapłonu na ( BERU ), palec rozdzielacza zapłonu na ( BERU ) , filtry paliwa , powietrza, lpg fazy lotnej i ciekłej też powymieniałem i problem nadal jest . Podłączony był pod komputer i wywala błąd czujnika Halla, błąd był skasowany ale ponownie wrócił .

Czy ktoś ma może jeszcze jakieś sugestie co może być przyczyną, czy może też być problem z cewką zapłonową ???

Edytowane przez djtimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ogarnij ten błąd bo jak jest to sam nie zniknie. Potem znowu komp i może juz będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B5 1.6 ADP LPG

Witam

Mam taki problem dłuższy czas już , a więc samochód szarpie, tylko gdy jest rozgrzany ( zimą problemu praktycznie nie było ) i tylko przy obrotach silnika ok. 4 tys. ( jakieś 110km/h ) przy niższych obrotach nie ma żadnego problemu , tylko w tym jednym punkcie zaczyna szarpać i więcej już nie pojedzie samnochód . Wymieniłem już świece na ( BERU ) , kable zapłonowe na ( BERU ), kopułke rozdzielacza zapłonu na ( BERU ), palec rozdzielacza zapłonu na ( BERU ) , filtry paliwa , powietrza, lpg fazy lotnej i ciekłej też powymieniałem i problem nadal jest . Podłączony był pod komputer i wywala błąd czujnika Halla.

Czy ktoś ma może jeszcze jakieś sugestie co może być przyczyną, czy może też być problem z cewką zapłonową ???

Najpierw ogarnij ten błąd bo jak jest to sam nie zniknie. Potem znowu komp i może juz będzie ok.

znaczy tak błąd był skasowany ale pojawił się ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...