Schemat elektryczny - podłączenie tylnych głośników ze wzmacniaczem

Labiel

W skrócie. Mam B5 z 95 roku ale przeprowadziłem SWAPa na APU z 2000. Dodatkowo w tym momencie polowa części i dodatkowego wyposażenia pochodzi z 2000 roku, więc nie ma co sugerować się moim rocznikiem.

Wracając do tematu. Właśnie zakupiłem radio Concert II z A6. Wszystko ładnie pasuje, podstawowa funkcjonalność uruchomiona - czyli radio włącza się i gra na przednie głośniki. Ale mam już zamontowane ori tylne głośniki ze wzmacniaczem z 2000 roku które mają dwie kostki (tą od zmieniarki oczywiście pomijam). Jedna oczywiście idzie do radia więc tu nie ma żadnej rozkminki. Drugą należy połączyć z instalacją auta i o nią mam pytanie - gdyby była jakaś rozpiska pinów to byłoby super, ale zadowolę się choćby schematem z którego sam będę mógł coś wyczytać.

Jak się domyślam idzie tam pewnie jakieś zasilanie, widziałem też osobny kabel od masy, idzie magistrala CAN do wyświetlania info o stacji na FIS (mam liczniki II lifta więc to również będzie działać). Nie wiem czy tez nie ma tam jakiegoś zasilania oświetleniem radia, bo to jedyne mi nie działa - chyba że trzeba coś zmienić w kostce zasilającej.

Chyba can adapter będziesz potrzebował z tego co kojarzę

Nie. Tak jak pisałem, połowa wyposażenia pochodzi z 2000. Mam liczniki II lift który działa już na can.

Dobra, wiem tyle że kostka którą mam wpiąć w instalację auta ma 6 pinów. 2 będą przeznaczone na CAN. Jeszcze nie wiem dokładnie które, ale mam rozpiskę pinów przy radiu więc dojdę do tego. Jeden gruby brązowy to zapewne masa. Pozostają 3 kable.

Temat w teorii już opanowany. W skrócie + i - dla tylnych głośników oraz 2 kable od Cana. Trochę zmyliła mnie instalacja jaką miałem, bo pochodziła z innego radia gdzie nie było szyny can, a przez to w kostce mini iso C-2 było więcej kabli niż spodziewałem się zastać, za to nie było tych co potrzebuje. Ale myślę że wsio opanowane. Teraz już tylko montaż.