Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 19'' ori Audi jaki to kolor lakieru i gdzie można kupić?


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam u siebie piękne kółka z Audi 19 cali. 3 sztuki są idealne a 1 sztuka ma dojechane ranty. Chciałbym wypełnić te ranty szpachlą a później uciec na cień w stronę środka felgi żeby nie malować całej. Czy ktoś się orientuje gdzie można znaleźć numer tej farby albo kupić ją gdzieś żeby była identyczna z oryginałem? Byłem pytać w lakierni gdzie dobierają to powiedziano mi że oni nie maja numerów lakierów felg i bez tego numeru mi nie dobiorą bo nie mają tego urządzenia do pomiaru struktury farby.

Może ktoś z was malował już te felgi i wie co to za lakier?

Tak wyglądają te felgi:

P4030047.jpg

P4030048.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam u siebie piękne kółka z Audi 19 cali. 3 sztuki są idealne a 1 sztuka ma dojechane ranty. Chciałbym wypełnić te ranty szpachlą a później uciec na cień w stronę środka felgi żeby nie malować całej. Czy ktoś się orientuje gdzie można znaleźć numer tej farby albo kupić ją gdzieś żeby była identyczna z oryginałem? Byłem pytać w lakierni gdzie dobierają to powiedziano mi że oni nie maja numerów lakierów felg i bez tego numeru mi nie dobiorą bo nie mają tego urządzenia do pomiaru struktury farby.

Może ktoś z was malował już te felgi i wie co to za lakier?

Tak wyglądają te felgi:

P4030047.jpg

P4030048.jpg

Witaj,

Jeśli to Oryginalne felgi audi to OEM srebrny na felgach audi to AVUS Silber.

Na replikach jest tzw. Hyper Silver,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za odpowiedź. Pogrzebałem w necie po tym jak wysłałeś mi tą nazwę i znalazłem stronkę z kodami kolorów felg Audi. Wychodzi na to że te moje felgi mają kod 1H7 czyli Silver a nie Avus Silver.

Tutaj link do stronki może komuś się przyda:

http://www.robcheng.com/audiwheel/#Audi_Color_Codes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...