Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przycisk otwierania klapy bagażnika (avant)


Mlody_warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu nie działa mi prawy przycisk otwierania klapy bagażnika. Próbowałem odłączyć styk spod tego przycisku, ale cholera się tak zakleiła, że nie idzie tego odłączyć. Czy ktoś naprawiał taką usterkę? Co tam właściwie mogło się wywalić? Jak ewentualnie sprawdzić co jest przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie działa mi prawy przycisk otwierania klapy bagażnika. Próbowałem odłączyć styk spod tego przycisku, ale cholera się tak zakleiła, że nie idzie tego odłączyć. Czy ktoś naprawiał taką usterkę? Co tam właściwie mogło się wywalić? Jak ewentualnie sprawdzić co jest przyczyną?

ja miałem taki przypadek . wszystko zależy czy masz otwierany bagażnik ( nie wiem jak to prawidłowo nazwać ) na taki dotyk. tak że tylko dotykasz i elektrycznie odskakuje.

Jeśli tak jest to zawilgotniał Ci ten właśnie styk. Niestety nie da się tego naprawić ( tak mówił mechanik) - nowy oryginalny tylko audi 220 zł za sztukę

Podobno przyczyną jest to że gdzieś w gumie jest dziura i dostaje się wilgoć.

Ja wymieniłem tylko jeden i otwieram tylko jednym kwestia oszczędności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij tapicerkę klapy i sprawdź czy wiązka mikrostyku jest cała (zmierz czy napięcie dochodzi). Jak tak to wykręć blende, będziesz miał dobry dostęp do mikrostyku. Sprawdź czy ma przejście

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...