Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Check ENGINE i kontrolka EPC - POMOCY!


muunv

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Byłem samochodem na myjni. Przejechałem 200 metrów i zgasł. Nie chciał odpalić. Na lince po szarpnięciu zapalił na 2-gim biegu. Pochodził pare minut i znów zgasł. Zapaliła się kontrolka EPC. Za 3 razem odpalił i dojechałem do domu 10km. Chodził jakieś 4-5minut zapalony. Obroty na gorącym silniku były 1200, a zawsze są niższe. Po chwili zapaliła się kontrolka od silnika (pomarańczowy silniczek). Ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag pomoże a jak nie masz to zajżyj do kompa w podszybiu,być może przekażniki pływają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnika nie myłem. Będę musiał wyjąć ten czujnik i go przeczyścić. Chyba, że ten już się nie nadaje.

Wywaliło też błąd obrotów. Nie pamiętam jaki dokładnie. Narazie samochód na noc pod prostownikiem.

ARMI przyszedł z pomocą! :P

Teraz byłem sprawdzić komputer- suchy.

Wie ktoś gdzie jest zlokalizowany EPC??


Czujnik wymieniony, samochód śmiga aż miło! :)



czujnik położenia wału nie załapał

Wstawiłem 2 tygodnie temu nowy czujnik BOSCH. Wczoraj tj. 17.04 byłem na myjce i znów mi się zapaliła kontrolka EPC po odpaleniu silnika!! Był w trybie awaryjnym. Zgasiłem, zapaliłem i było okej. Przejechałem ok 100km i nic się nie działo. Ale skoro czujnik jest nowy to co może być przyczyną? Woda musi się gdzieś dostawać?

Edytowane przez dakine0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...