Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na telefon pokładowy


fx552

Rekomendowane odpowiedzi

Również interesuje mnie temat podpięcia iphona z uchwytem, jesli jest mozliwosc to nawet z wykazem rzeczy jakie trzeba dokupić by to wszystko hulało ;) w aucie jest tylko sama podstawka jak na zdjęciu w pierwszym poście z tym ze to b6 rocznik 2002 ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI MASZ tak jak mówisz rocznik 2001 to na 100% nie masz tej wersji tylko poprzednią z kablem

tzw 1 generacji

Od modelu 2004 występowały już 2 generacji, właśnie bez kabla, ale za to z BT bo ta podkładka służy TYLKO i WYŁĄCZNIE do ładowania telefonu.

Poznać to można po stykach elektrycznych na panelu, wersja 1 ich nie ma, bo ma z tyłu gniazdo na podpięcie wtyczki (podobne do komputerowego), 2ga już tak, ma z przodu styki

w 1generacji nie dostaniesz podstawek do nowszych telefonów, w drugiej już tak.

Próbowałem studiować ELSĘ, ale tam nie doszukałem się różnic w schematach elektrycznych, tak więc TEORETYCZNIE jest szansa że wystarczy przełożyć tylko bazę i mozna mieć już system 2 generacji.

ale czy tak jest? Trzeba by rozebrać tunel i porównać obie kostki połączeniowe bazy z 1 gen i z 2 gen.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie taki uchwyt !!

jaki uchwyt?? taki pod telefon?? jak tak to mam cały tunel z tym uchwytem i oddam go za grosze bo mi miejsce zajmuje. Jak by co to PW

Czesc,

posiadasz jeszcze taki uchwyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki uchwyt w kolorze soul. Po weekendzie jak zdemontuję, to wystawię go w dziale handlowym razem z tunelem 1din z 2004r (stan perfekt) i mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...